Духовне

В Афінах діти та молодь української церковної спільноти Святого Миколая відвідали з колядою два посольства та Апостольську нунціатуру

7 лютого українські діти та молодь з колядою несли радісну новину у дипломатичні установи, щоб пригадати всім про мету нашого життя і про причину воплочення Божого Сина.

В Афінах діти та молодь української церковної спільноти Святого Миколая відвідали з колядою два посольства та Апостольську нунціатуру

Спочатку колядники завітали до Посольства України у Грецькій Республіці. Посол України Сергій Шутенко після виступу подякував за відвідини з колядою та запросив прийти і наступного року.

Після спільного фото коляда з вертепом вирушила до Апостольської нунціатури, у якій на молодь вже чекав Апостольський нунцій в Греції, архиєпископ Савіо Хон Тай-Фай (Savio Non Tai-Fai). Молодь колядувала українські та грецькі колядки. По завершені коляди архиєпископ роздав присутнім гостинці,  а також папську вервицю та  медальйон з Папою Франциском.

Душпастир для українців-греко-католиків Греції о. Ігор Посоленик подякував Апостольському нунцію за гостинність та молитви.

Тут варто зазначити, що тиждень тому душпастирі в Греції Ігор Посоленик та Роман Скрипнюк, відвідуючи Апостольську нунціатуру в Греції, мали нагоду поспілкуватися з нунцієм, який висловив слова співчуття та підтримки нашіі державі щодо ситуації, яка склалася на тлі Російської агресії, а також  підтримав ініціативу Папи Франциска молитися всім світом за мир в Україні.

Третім було Посольство Словаччини, працівники якого добре підготувалися до українських колядників і навіть запросили до спільного свята працівників українського посольства.

Українська молодь заспівала й словацькі колядки, чим потішила дипломатичне представництво.

Посол Словаччини у Грецькій Республіці Івета Гріцова привітала присутніх гостей  та побажала щастя, миру, злагоди, Божого благословення, «доброї погоди» і порозуміння в нелегкій боротьбі. Дипломатка наголосила, що Словаччина і Україна – сусідні держави, які мають дружні відносини та багато спільних інтересів.

Посли України та Словаччини спільно розрізали грецький новорічний пиріг –  василопіта – та частували ним усіх присутніх.

Відтак о. Ігор подякував працівникам Посольства за дружню та щиру гостину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України