Економіка

Підприємство з Вінницької області експортуватиме гарбузи до ЄС

Підприємство Organic-D з Вінницької області отримало контракт на постачання гарбузів до країн ЄС. Вінницькі гарбузи відповідають всім вимогам органічної продукції та здатні пройти перевірку будь-якої світової лабораторії на відповідність заявленим стандартам.

Передає Vinbazar.com.

Для реалізації проєкту було закуплено насіння у Польщі. Підприємці цього року планують зібрати урожай в розмірі 40 тонн з одного гектара. Після збирання врожаю та переробки вінницькі гарбузи поїдуть до Німеччини, Чехії та Польщі. Згідно з договором ціна одного кілограму гарбузів становитиме 8 євроцентів. Подібні домовленості на вирощування отримали ще три підприємства з Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Гарбузи переробляються на борошно на потужностях торгового дому “Аврора”, який за сезон переробляє близько 600 тонн гарбузів. Після висушування у продукті залишаються більшість корисних речовин та вітамінів. Продукція експортується до Євросоюзу. Частину продукції також реалізують в Україні під брендом “Гарбузяка”. Гарбузове борошно широко застосовують у кондитерському виробництві – випікають хліб, додають у каші або млинці. Частину продукції також реалізують в Україні під брендом “Гарбузяка”.

Сьогодні ведуться переговори з супермаркетами щодо роздрібної реалізації. Завдяки власному овочесховищу господарство Organic-D здатне зберігати продукт свіжим протягом року. У подальших планах господарства – збільшити площі посіву гарбузів вдвічі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.