Підприємство з Вінницької області експортуватиме гарбузи до ЄС

Підприємство Organic-D з Вінницької області отримало контракт на постачання гарбузів до країн ЄС. Вінницькі гарбузи відповідають всім вимогам органічної продукції та здатні пройти перевірку будь-якої світової лабораторії на відповідність заявленим стандартам.

Передає Vinbazar.com.

Для реалізації проєкту було закуплено насіння у Польщі. Підприємці цього року планують зібрати урожай в розмірі 40 тонн з одного гектара. Після збирання врожаю та переробки вінницькі гарбузи поїдуть до Німеччини, Чехії та Польщі. Згідно з договором ціна одного кілограму гарбузів становитиме 8 євроцентів. Подібні домовленості на вирощування отримали ще три підприємства з Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Гарбузи переробляються на борошно на потужностях торгового дому “Аврора”, який за сезон переробляє близько 600 тонн гарбузів. Після висушування у продукті залишаються більшість корисних речовин та вітамінів. Продукція експортується до Євросоюзу. Частину продукції також реалізують в Україні під брендом “Гарбузяка”. Гарбузове борошно широко застосовують у кондитерському виробництві – випікають хліб, додають у каші або млинці. Частину продукції також реалізують в Україні під брендом “Гарбузяка”.

Сьогодні ведуться переговори з супермаркетами щодо роздрібної реалізації. Завдяки власному овочесховищу господарство Organic-D здатне зберігати продукт свіжим протягом року. У подальших планах господарства – збільшити площі посіву гарбузів вдвічі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh