Життя

Не сприймайте мовчання жінки як слабкість

Її мовчання означає більше сили, ніж всі слова в світі

Якщо ви будете уважніше, то зрозумієте, що мовчанням жінка каже набагато більше, ніж тими словами, що вимовляє вголос.

Напевно, всім знайома приказка: «Мовчання говорить багато про що». І якщо мова заходить про жінку, значить, вона втомилася намагатися донести те, що ви ніяк не хочете почути.

Чоловіки часто припускають, що якщо жінка замикається, особливо під час сварки або конфлікту, то тим самим виявляє згоду, покірність або слабкість, хоча насправді все зовсім інакше.

Якщо жінка перестає говорити, значить вона усвідомила, що її слова не знаходять відгук, а тому більше не хоче витрачати час на спроби донести свою думку до того, хто навіть не намагається її зрозуміти.

Жінки – набагато сильніше, ніж може здатися. Вони до останнього борються за речі і людей, в яких вірять. Борються за зміни, за щастя і за любов, і якщо вони замовкають, значить слова більше не працюють.

Коли жінка мовчить, це не означає, що їй нема чого сказати, просто вона усвідомила безглуздість подальшої витрати часу і зусиль на людину, який не бажає її почути. Її мовчання – це результат ігнорування і прийняття як належне її слів і вчинків.

Мовчання – це зовсім не ознака слабкості, а, скоріше, ознака сили, адже промовчати в ситуації, де слова летять немов стріли, вимагає величезної мужності, особливо коли їй є що сказати.

Як правило, саме мовчання призводить до усвідомлення речей, яких вже не висловити словами.

Зрозумійте, якщо жінка перестає говорити, краще спробувати усвідомити, що вона намагається цим донести, оскільки її мовчання таїть в собі більше сили, ніж всі слова в світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.