Спорт

Українська спортсменка змусила суперницю-росіянку нервувати. Відео

Українська фехтувальниця Олена Кривицька після перемоги в поєдинку відмовилася потиснути руку суперниці, росіянці Маї Гучмазовій, яка, намагаючись вивернутися з-під санкцій, виступала на чемпіонаті Європи за Грузію.

Олена перемогла з рахунком 15:9, але відмовилася вітати суперницю традиційним рукостисканням. Розчавлена програшем Гучмазова почала кричати матом, повідомляє видання Base of Ukrainian sports.

Інцидент стався безпосередньо після поєдинку. Кривицька повернулася до суддів, подякувала їм і пішла, залишивши свою суперницю без звичного рукостискання. Це неабияк розлютило Гучмазову, яка емоційно відреагувала нецензурною лайкою.

“Чому це так? Б***ь, чому вони так поводяться? Б***ь, чому їм можна все, вони ох***ли чи що? Є****шки”, – сказала Гучмазова.

Майя Гучмазова народилася у Владикавказі, Росія, але з 2017 року виступає за збірну Грузії. Вона пояснювала, що Грузія – її “друга Батьківщина” і там живе її бабуся. У збірну Грузії її запросив президент Федерації фехтування цієї країни Мераб Базадзе. Вона погодилася, бо хотіла виступати на Олімпіаді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України