гелікоптер «Авіаційна компанія «Вектор» з гібридною силовою утсановкою

Київська авіафірма «Вектор» створює гелікоптер з гібридною силовою установкою

Київська фірма «Авіаційна компанія «Вектор»» отримала патент на вертольоти з гібридною силовою установкою та займається активним розвитком цього напрямку. Мета компанії – створити гвинтокрил, який зможе конкурувати з популярним американським аналогом Robinson R44, поповнити український авіаційний парк і вийти на міжнародний ринок

Передає Голос українською з посиланням на офіційну сторінку компанії у facebook.

Наразі компанія активно шукає інвестора-партнера для створення легкого багатоцільового вертольоту ВМ-4 «Джміль», та його подальших модифікацій. Робота з пошуку партнерів ведеться як на зовнішніх, так і на внутрішніх ринках. Втім, поки що всі спроби “Вектора” привернути до себе увагу з боку потенційних інвесторів зазнають невдач.

Разом з тим команда продовжує роботу над ескізним проєктом вертольоту. Також тривають роботи над створенням патентної бази для майбутніх розробок, приймається участь в різних міжнародних виставкових заходах та форумах. Авіаційна компанія «ВЕКТОР» прагне створити вертоліт, який зможе конкурувати з самим популярним в світі американським аналогом – вертольотом Robinson R44, поповнити український авіаційний парк і вийти на міжнародний ринок під гаслом «Зроблено в Україні».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh