День Незалежності України відсвяткували у Фінляндії

У суботу, 22 серпня 2020 року, відбувся захід, приурочений до 29-ї річниці Незалежності України. Урочистості розпочалися із спільної молитви за мир в Україні в католицькому соборі Святої Марії м. Гельсінки, яку очолив о. Роман Кіх, душпастир для українців-греко-католиків в Естонії та Фінляндії. У проповіді священник наголосив на важливості вибору пріоритетів у своєму житті, як духовних, так і національних, і на потребі навіть за межами своєї Батьківщини зберегти власну духовність і культуру.

Програму святкування організували пластуни Фінляндії спільно з Товариством українців у Фінляндії. До присутніх зі словом звернулися тимчасовий повірений у справах України в Фінляндії Михайло Беллович Юнгер та о. Роман Кіх.

З нагоди святкування відбулася також вікторина з питаннями про Україну, пісенний конкурс та пластовий ярмарок. Пластуни продавали власноруч приготовлені смаколики, напої та сувеніри. Метою пластового ярмарку було сприяння розвитку пластового руху у Фінляндії. Наші новаки також вирішили зробити добре діло і частину виручених коштів передати на потреби Пласту в Україні, зокрема на розвиток пластових осередків у східних та південних регіонах, бо зараз, як ніколи, важливо виховати якнайбільше добрих християн і справжніх патріотів нашої держави.

Пресслужба УГКЦ у Фінляндії

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh