Новини з Австрії

Зимова сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ у Відні відбудеться без Росії

Керівник російської делегації Петро Толстой поінформував ОБСЄ, що Зимова сесія Парламентської асамблеї (ПА) ОБСЄ у Відні пройде без Росії.

Після того як торік російські депутати викликали протести своєю присутністю на зимовій сесії Парламентської асамблеї (ПА) ОБСЄ у Відні, вони не візьмуть участі в майбутній сесії 22 і 23 лютого. Про це повідомили російські дипломати, повідомив представник ПА ОБСЄ. Сама парламентська делегація буде офіційно проінформована не раніше понеділка, пояснив її керівник Петро Толстой.

“Російська делегація не зареєструвалася, а постійне представництво Росії у Відні поінформувало Міжнародний секретаріат, що Росія не братиме участі в зимовій сесії”, – повідомив у п’ятницю прес-секретар Парламентської асамблеї ОБСЄ. Наразі на конференцію зареєструвалися 238 парламентаріїв із 54 країн-учасниць ОБСЄ, включно з Ватиканом.

Прес-секретар МЗС Австрії також підтвердила в п’ятницю АПА, що посольство в Москві не займається оформленням віз для парламентаріїв із Росії. За угодою про штаб-квартиру з ОБСЄ Австрія юридично зобов’язана дозволити членам російської делегації, яких торкнулися санкції ЄС, приїхати і брати участь у заході.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України