Українці в Чехії

Українець отримав шість років за напад з ножем у Чехії

Крайовий суд у Пльзені засудив до шести років позбавлення волі громадянина України Андрея Ш., який звинувачувався в замаху на вбивство і міг отримати до 18 років в язниці.

Як повідомляє Denik.cz, суд визнав, що мало місце заподіяння тяжкого шкоди здоров’ю, і немає доказів того, що обвинувачений хотів вбити жертву.

Також Андрій Ш. отримав 10 років депортації з Чехії. Він повинний сплатити страхової компанії 4,4 млн крон витрат на лікування потерпілого. Жертва також вимагала від Андрея Ш., сім млн крон компенсації, але суд знизив цю суму до 200 тис. крон.

Підсудний заявив, що шкодує про скоєне і хотів би повернути час назад.

Вирок не вступив в законну силу, сторона звинувачення вже подала апеляцію.

Нагадаємо, за версією слідства, третього листопада 2018 р. Андрій Ш. і двоє його співвітчизників перебували на вулиці Klatovská třída в нетверезому стані. Вони підтримували один одного, щоб встояти на ногах. Потерпілий Радек З., якому тоді було 17 років, проходив повз, і підсудний напавши на нього з ножем і завдав поранення в груди і живіт. Причини нападу невідомі. Сам Андрій Ш. стверджує, що не пам’ятає, як нападав на жертву і пам’ятає лише бійку зі своїми співвітчизниками, які, за його словами, «всі спровокували». Радек З. втратив багато крові, із-за пошкодження артерії йому довелося ампутувати ногу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України