Економіка

Мережа супермаркетів АТБ розірвала контракт з Roshen, Coca-Cola та ТМ “Наша Ряба”

Українці не зможуть купити в АТБ звичні продукти

Українці не зможуть купити в АТБ багато продуктів. Товари просто зникнуть із полиць магазинів.

Мережа супермаркетів АТБ розірвала контракт із виробником продукції Roshen, а також Coca-Cola та ТМ “Наша Ряба”, пише forbes.

В АТБ відмовилися продовжувати договір на постачання продукції Roshen через зростання вартості виготовлення солодощів. Продукція подорожчала більш ніж на 30 відсотків через зростання ціни на газ.

Також АТБ припинив торгувати продукцією ТМ “Наша Ряба”. Натомість у торгової марки з’явилися свої власні магазинчики.

Натомість в АТБ запустили марки свого виробництва “Своя лінія” та “Розумний вибір”. Як виявилося, товари під власною торговою маркою вироблятимуть і постачатимуть у магазини дешевше, ніж продукти великих брендів.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, де вигідніше купувати продукти – в Україні чи Польщі. Наприклад, молоко громадяни Польщі купують в середньому по 2,7 злотих (близько 19 гривень) за літр, тоді як українцям доводиться платити вже понад 35 гривень.

Як повідомлялося, в Україні ціни збільшуються з кожним днем. Зокрема, Державна служба статистики оприлюднила дані про середні споживчі ціни на товари та послуги у січні 2022 року.

З початку року найбільше подорожчали овочі. Зокрема, капуста подорожчала на 46,3% – до 17,0 грн/кг, морква – на 35,9% – до 13,6 грн/кг.

Нагадаємо, в Україні піднімаються ціни на продукти харчування через зростання вартості енергоресурсів. Мало того, змінюється клімат, і це теж завдає свій відбиток на врожайність і можливе збільшення цін. Так, аграріям слід очікувати поступового зниження врожайності соняшника, кукурудзи та ячменю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України