Авторські статті

Українці, які працюють за кордоном, нічого не знають про кандидата Зеленського

Серед українців, які живуть і працюють за кордоном, досить багато противників Порошенко. Але в розмові з такими людьми простежується одна особливість: вони всі не розуміють Зеленського, почасти не знають його толком ні як політика, ні як людину. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, відповідь насправді на поверхні. Потрібно взяти телепрограму телеканалу «1+1» і там ми побачимо «Вечірній квартал», «Ліга сміху», «Слуга народу». «ЧистоНьюз», «Розсміши коміка», переклади Рейгана голосом блазня, в свій час «Свати». «Казкова Русь» – такий набір, не кажучи вже про ТСН, жодних політичних ток-шоу. Вся суть Зеленського – це телеканал «1+1». Без телевізора він ніхто.

За словами блогера, власник телеканалу «1+1» вкладає в нього мільярди гривень. Зате футбольний клуб «Дніпро» після тріумфу на європейському рівні був розформований і людям не виплатили зарплату. Ось які пріоритети у Коломойського. І це перший випадок в українській історії, коли люди зібралися голосувати за баночку, яка заряджається від телевізора з 6-ти секундною затримкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України