Луканов: саме завдяки добровольцям Україна не зламалася, а армія повірила в свої перемоги

Журналіст Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що сьогодні в Україні дуже важливий день – День добровольця. Луканов розповідає, що добровольців він бачив у «Айдарі» і «Правому секторі». «Айдар» – це було якесь стихійно організоване військо, хтось в капцях на босу ногу, хтось в тільнику, а хто-то в треніках. Яким б не був Батя, начальник штабу, а де-факто командир, але він умів з ними розмовляти. Він суржиком давав військові команди, прикріплюючи їх матом, що ця шановна публіка сприймала на ура. У «Правому секторі» навпаки панувала інтелігентна військова дисципліна. Тобто, мат і подібні грубості там не приймалися.

За словами журналіста, потім виявилося, що в «Айдарі» були різні підрозділи, навіть такі, які займалися вимаганням. По деяким діячам там відкриті кримінальні провадження. З «Правого сектору» нічого подібного не чутно. Однак, незважаючи на всі недоліки «Айдара», саме це бойовий підрозділ вніс великий внесок у те, що Україна не зламалася. А «Правий сектор» – тим більше. Були й інші підрозділи. І в них, бувало, крутилися всякі шахраї і покидьки, які на цьому навіть ставали депутатами, але все одне добровольці – це був такий народний рух, який став на захист України в той час, коли ВСУ були в напівзруйнованому стані.

Луканов пише, добровольці разом з волонтерами вдихнули в армію бойовий дух, надихнули її на перемоги. Тому, в цей день варто щиро їх привітати та подякувати за те, що на більшій частині України панує мир і спокій, незважаючи на всі політичні шторми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh