Авторські статті

Луканов: саме завдяки добровольцям Україна не зламалася, а армія повірила в свої перемоги

Журналіст Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що сьогодні в Україні дуже важливий день – День добровольця. Луканов розповідає, що добровольців він бачив у «Айдарі» і «Правому секторі». «Айдар» – це було якесь стихійно організоване військо, хтось в капцях на босу ногу, хтось в тільнику, а хто-то в треніках. Яким б не був Батя, начальник штабу, а де-факто командир, але він умів з ними розмовляти. Він суржиком давав військові команди, прикріплюючи їх матом, що ця шановна публіка сприймала на ура. У «Правому секторі» навпаки панувала інтелігентна військова дисципліна. Тобто, мат і подібні грубості там не приймалися.

За словами журналіста, потім виявилося, що в «Айдарі» були різні підрозділи, навіть такі, які займалися вимаганням. По деяким діячам там відкриті кримінальні провадження. З «Правого сектору» нічого подібного не чутно. Однак, незважаючи на всі недоліки «Айдара», саме це бойовий підрозділ вніс великий внесок у те, що Україна не зламалася. А «Правий сектор» – тим більше. Були й інші підрозділи. І в них, бувало, крутилися всякі шахраї і покидьки, які на цьому навіть ставали депутатами, але все одне добровольці – це був такий народний рух, який став на захист України в той час, коли ВСУ були в напівзруйнованому стані.

Луканов пише, добровольці разом з волонтерами вдихнули в армію бойовий дух, надихнули її на перемоги. Тому, в цей день варто щиро їх привітати та подякувати за те, що на більшій частині України панує мир і спокій, незважаючи на всі політичні шторми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України