Економіка

Українцям пояснили, хто і як може отримати фіндопомогу від ЮНІСЕФ

В Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала Росія. У країні дуже страждає громадянське населення, яке терпить всі тягарі і поневіряння після стрільби. Руйнуються житлові будинки, інфраструктура, людям доводиться звикати жити з відключеннями світла, води та тепла, і все це відбувається холодної зими. Українці вдячні всім, хто намагається їх підтримати.

Так, ЮНІСЕФ виділяє 102 мільйони доларів на допомогу українським сім’ям. Її отримають понад 600 тисяч людей.

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні подякував ЮНІСЕФу за виділення грошової допомоги для понад 120 тисяч сімей. Отримати її зможуть ті, хто виховує чотирьох або більше дітей, або доглядає дітей з інвалідністю.

“Хочу й окремо подякувати ЮНІСЕФу за більш ніж 100 мільйонів доларів підтримки для українських сімей. Понад 120 тисяч сімей, у тому числі ті, хто виховує чотирьох і більше дітей, дітей з інвалідністю, можуть отримати грошову допомогу. Всього програма торкнеться понад 600 тисяч українців”, – сказав Глава держави.

Варто також зазначити, що на сайті ЮНІСЕФ йдеться про те, що було підтримано ініціативу “Укрзалізниці” щодо роздачі подарунків розважально-освітнього характеру дітям, які постраждали від війни на сході та півдні України, зокрема, у Харкові та Херсоні. У рамках цієї ініціативи ЮНІСЕФ надав близько 70 тисяч шкільних портфелів та канцелярських наборів.

Фонд радить сім’ям перевіряти стан розгляду їх заявок на грошову допомогу в системі “еДопомога” або ж дзвонити на безкоштовну гарячу лінію “Спільно” за номером 0 800 600 017 щоденно з 8:00 до 18:00.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України