Економіка

Україна та Німеччина поглиблюють співпрацю в аерокосмічній сфері

Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок та Координатор Федерального Уряду ФРН в аерокосмічній галузі Томас Ярцомбек провели зустріч в режимі відеоконференції у ході якої сторони окреслили значні перспективи розвитку українсько-німецької співпраці в аерокосмічній сфері. Крім того було заявлено про наявність низки інноваційних проєктів, які становлять спільний інтерес.

Передає МЗС України.

Участь у зустрічі також приймав Голова Державного космічного агентства України Володимир Усов. Він виклав бачення планів розвитку космічної галузі України, підтвердив суттєвий інтерес до поглиблення відповідної взаємодії із зацікавленими партнерами ФРН, а також запросив свого німецького колегу відвідати Україну. За результатом зустрічі було домовлено про обмін такими візитами найближчим часом.

Важливість сприяння активізації двосторонньої взаємодії у зазначеній галузі також була підкреслена під час бесіди Єгора Божка з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен, що відбулася того ж дня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.