Україна та Німеччина поглиблюють співпрацю в аерокосмічній сфері

Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок та Координатор Федерального Уряду ФРН в аерокосмічній галузі Томас Ярцомбек провели зустріч в режимі відеоконференції у ході якої сторони окреслили значні перспективи розвитку українсько-німецької співпраці в аерокосмічній сфері. Крім того було заявлено про наявність низки інноваційних проєктів, які становлять спільний інтерес.

Передає МЗС України.

Участь у зустрічі також приймав Голова Державного космічного агентства України Володимир Усов. Він виклав бачення планів розвитку космічної галузі України, підтвердив суттєвий інтерес до поглиблення відповідної взаємодії із зацікавленими партнерами ФРН, а також запросив свого німецького колегу відвідати Україну. За результатом зустрічі було домовлено про обмін такими візитами найближчим часом.

Важливість сприяння активізації двосторонньої взаємодії у зазначеній галузі також була підкреслена під час бесіди Єгора Божка з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен, що відбулася того ж дня.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh