Політика

Угода про асоціацію України з ЄС – в інтересах всієї Європи, наголошує Президент після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів

2Президент України Петро Порошенко після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте заявив, що Україна розраховує на підтримку та розуміння народом Нідерландів важливості Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом не лише власно для України, але й для всієї Європи.

Коментуючи для ЗМІ після зустрічі питання нідерландського референдуму щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, Президент наголосив: «Цей референдум не зупиняє Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом». «Ми розраховуємо на позицію громадян Нідерландів, що вони підтримають нашу 45-мільйонну націю на шляху до демократії, свободи та реформування нашої країни», – заявив Петро Порошенко, зазначивши, що підтримати Угоду про асоціацію України з ЄС – також в інтересах громадян Нідерландів, адже ця країна є другим за обсягом інвестицій європейським торговим партнером України.

Глава держави акцентував на тому, що важливою складовою Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС є Угода про глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі, яка відкриває унікальні можливості для нідерландського, європейського та українського бізнесу бути присутніми на величезних ринках ЄС та України. «І це в інтересах громадян ЄС, громадян Нідерландів і громадян України», – наголосив Президент України.

За його словами, для України Угода про асоціацію є рубіконом на шляху від радянського минулого, і переважна її частина стосується реформ, захисту прав людини та демократії. «Хто проти демократії, свободи, реформ, боротьби з корупцією, незалежної судової системи, сприятливого інвестиційного клімату?», – запитав Петро Порошенко.

«Я запевняю вас – це те, що нам дійсно потрібно зробити – побудувати Європу в Україні», – заявив Петро Порошенко.

У свою чергу, Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте наголосив на важливості Угоди про асоціацію, зазначивши, що «Європейському Союзу в цілому, як й Нідерландам зокрема, потрібні стабільні сусіди та надійні відносини. Ця Угода про асоціацію допоможе як у торгівельних відносинах між Європейським Союзом і Україною, так і економічному розвитку України, розвитку демократії, впровадженню конституційних змін та боротьбі з корупцією».

Адміністрація Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України