Політика

Угода про асоціацію України з ЄС – в інтересах всієї Європи, наголошує Президент після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів

Президент України Петро Порошенко після переговорів з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте заявив, що Україна розраховує на підтримку та розуміння народом Нідерландів важливості Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом не лише власно для України, але й для всієї Європи.

Коментуючи для ЗМІ після зустрічі питання нідерландського референдуму щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, Президент наголосив: «Цей референдум не зупиняє Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом». «Ми розраховуємо на позицію громадян Нідерландів, що вони підтримають нашу 45-мільйонну націю на шляху до демократії, свободи та реформування нашої країни», – заявив Петро Порошенко, зазначивши, що підтримати Угоду про асоціацію України з ЄС – також в інтересах громадян Нідерландів, адже ця країна є другим за обсягом інвестицій європейським торговим партнером України.

Глава держави акцентував на тому, що важливою складовою Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС є Угода про глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі, яка відкриває унікальні можливості для нідерландського, європейського та українського бізнесу бути присутніми на величезних ринках ЄС та України. «І це в інтересах громадян ЄС, громадян Нідерландів і громадян України», – наголосив Президент України.

За його словами, для України Угода про асоціацію є рубіконом на шляху від радянського минулого, і переважна її частина стосується реформ, захисту прав людини та демократії. «Хто проти демократії, свободи, реформ, боротьби з корупцією, незалежної судової системи, сприятливого інвестиційного клімату?», – запитав Петро Порошенко.

«Я запевняю вас – це те, що нам дійсно потрібно зробити – побудувати Європу в Україні», – заявив Петро Порошенко.

У свою чергу, Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте наголосив на важливості Угоди про асоціацію, зазначивши, що «Європейському Союзу в цілому, як й Нідерландам зокрема, потрібні стабільні сусіди та надійні відносини. Ця Угода про асоціацію допоможе як у торгівельних відносинах між Європейським Союзом і Україною, так і економічному розвитку України, розвитку демократії, впровадженню конституційних змін та боротьбі з корупцією».

Адміністрація Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh