Політика

Нідерланди підтримують необхідність повної імплементації Мінських домовленостей – Глава держави

3Президент під час робочого візиту до Нідерландів заручився підтримкою з боку цієї країни необхідності повної імплементації Мінських домовленостей, що є важливим з огляду на головування Нідерландів у ЄС, яке розпочнеться 1 січня 2016 року.

Президент повідомив представникам ЗМІ, що обговорив з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте імплементацію Мінських домовленостей, від втілення яких у життя залежить не тільки існування незалежної України, але вся регіональна, європейська та глобальна безпека.

«Сьогодні ми говорили про санкції, і я отримав тверде підтвердження того, що в умовах, коли Мінські угоди не імплементуються російською стороною, санкції будуть продовжені», – повідомив Петро Порошенко.

«Зупиняючи агресію на Сході нашої країни та анексію Криму, ми воюємо за наші спільні цінності», – наголосив Глава Української держави. Петро Порошенко висловив вдячність народу та Уряду Нідерландів за постійну тверду підтримку України на цьому шляху. «Це дуже важливо для нас, і рішення Європейського Союзу про введення санкцій проти Росії як агресора, країни, що анексувала Крим, за неімплементацію Мінських домовленостей – ключовий інструмент, який забезпечить мир та стабільність та українській землі»

Адміністрація Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України