Політика

Нідерланди підтримують необхідність повної імплементації Мінських домовленостей – Глава держави

Президент під час робочого візиту до Нідерландів заручився підтримкою з боку цієї країни необхідності повної імплементації Мінських домовленостей, що є важливим з огляду на головування Нідерландів у ЄС, яке розпочнеться 1 січня 2016 року.

Президент повідомив представникам ЗМІ, що обговорив з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте імплементацію Мінських домовленостей, від втілення яких у життя залежить не тільки існування незалежної України, але вся регіональна, європейська та глобальна безпека.

«Сьогодні ми говорили про санкції, і я отримав тверде підтвердження того, що в умовах, коли Мінські угоди не імплементуються російською стороною, санкції будуть продовжені», – повідомив Петро Порошенко.

«Зупиняючи агресію на Сході нашої країни та анексію Криму, ми воюємо за наші спільні цінності», – наголосив Глава Української держави. Петро Порошенко висловив вдячність народу та Уряду Нідерландів за постійну тверду підтримку України на цьому шляху. «Це дуже важливо для нас, і рішення Європейського Союзу про введення санкцій проти Росії як агресора, країни, що анексувала Крим, за неімплементацію Мінських домовленостей – ключовий інструмент, який забезпечить мир та стабільність та українській землі»

Адміністрація Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh