Уфологи США виявили мармур на поверхні Марса

Уфологи із США, проаналізувавши фотографії марсохода Curiosity, виявили на поверхні дивну кулю правильної форми. Вони впевнені, що цей виріб виготовили з мармуру живші на планеті цивілізації.

З недавнього часу Марс все більше приваблює вчених і дослідників. Справа не тільки в підготовках місій по відправці людей на цю планету, але і в розвитку технологій. Останній аспект дозволяє дослідникам створювати більш досконалі космічні апарати для вивчення Марса. Саме таким є марсохід Curiosity, фотографії з якого викликають масу суперечок і теорій.

На одній з них уфологи помітили дивниу кулю правильної форми. Вони відразу ж акцентували увагу на ній, так як вона виготовлена з мармуру. Офіційні версії свідчать про можливе утворення кулі в той час, коли поверхня Марса зазнала активного впливу вулканів. Саме завдяки цьому породи могли приймати настільки правильні форми. Не менш правдоподібно звучить версія з ґрунтовими водами, які могли виточити камінь.

Уфологи вкрай не згодні з такими припущеннями вчених і говорять про розвиток минулих цивілізацій. Саме жителі Марса володіли достатніми технологіями, щоб виготовляти аналогічні предмети. Сфера з мармуру, як вони стверджують, є підтвердженням існування життя на цій планеті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh