Авторські статтіНовини

Уфологи США виявили мармур на поверхні Марса

Уфологи із США, проаналізувавши фотографії марсохода Curiosity, виявили на поверхні дивну кулю правильної форми. Вони впевнені, що цей виріб виготовили з мармуру живші на планеті цивілізації.

З недавнього часу Марс все більше приваблює вчених і дослідників. Справа не тільки в підготовках місій по відправці людей на цю планету, але і в розвитку технологій. Останній аспект дозволяє дослідникам створювати більш досконалі космічні апарати для вивчення Марса. Саме таким є марсохід Curiosity, фотографії з якого викликають масу суперечок і теорій.

На одній з них уфологи помітили дивниу кулю правильної форми. Вони відразу ж акцентували увагу на ній, так як вона виготовлена з мармуру. Офіційні версії свідчать про можливе утворення кулі в той час, коли поверхня Марса зазнала активного впливу вулканів. Саме завдяки цьому породи могли приймати настільки правильні форми. Не менш правдоподібно звучить версія з ґрунтовими водами, які могли виточити камінь.

Уфологи вкрай не згодні з такими припущеннями вчених і говорять про розвиток минулих цивілізацій. Саме жителі Марса володіли достатніми технологіями, щоб виготовляти аналогічні предмети. Сфера з мармуру, як вони стверджують, є підтвердженням існування життя на цій планеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України