Техно

Уфологи: NASA побудує на Місяці фортецю для захисту від Нібіру

Планета X не впаде на Землю в найближчій перспективи, але в подальшому може загрожувати людству, считают експерти.

Останнім часом тема загрози таємничої Нібіру активно мусується в пресі та науковій середовищі. У тієї ж годину офіційні спікери влади стверджують, що ніяка Планета X Землі не загрожує. При цьому в таких організаціях як NASA, хоч і заперечують вірогідність зближення таємничого космічного об’єкта з нашою планетою, але беруться стверджувати, що його не існує в природі.

Цікавим бачиться ті, що на тлі загального заперечення NASA загрози Нібіру агентством активно ведуться роботи з протидії цієї самої «неіснуючої загрози». Зокрема стало відомо, що Національне аерокосмічне агентство США побудує на Місяці справжню фортецю. Уфологи впевнені, що зроблено це буде для захисту від Планети X. Таким чином, в NASA скептично ставляться до ймовірності того, що Нібіру зіткнеться з Землею вже найближчим часом, але при цьому готуються попередити атаку з космосу в тривалій перспективи.

Уфологи: NASA построит на Луне крепость для защиты от Нибиру

Офіційне пояснення необхідності будівництва орбітальної станції на Місяці – розширення присутності людства в космосі, а також інтеграція наукових і комерційних проектів на поверхні супутника. Очікується, що перші комплектуючі для фортеці відправлять у космос вже в 2022 році.

Уфологи впевнені, що місячна станція за прикладом МКС буде виконувати першочергову функцію захисту від Нібіру. Підтвердженням тому є той факт, що NASA раптово активізувалося в даному напрямку, незважаючи на те, що місячні програми вісь вже декілька десятиліть знаходяться в «сплячому» режимі. При цьому експерти також відзначають, що влада США останнім часом виступають за зниження активності NASA шляхом скорочення фінансування агентства.

На цьому тлі такі серйозні проекти місячна станція явно не вписуються в політику американського керівніцтва. Враховуючи «скупість» Вашингтона, уфологи считают, що лише надзвичайно важливі завдання, такі як захист людства від зовнішньої загрози начебто Нібіру, могла примусити керівництво США виділити величезні кошти на реалізацію даної програми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України