Православна громада є другою релігійною громадою в Австрії після католицької

Поки в Австрії йдуть дебати про ісламізацію населення та зростання кількості мусульман, що проживають в Австрійській республіці, за рахунок припливу біженців, православна громада стала другою за кількістю своїх прихильників релігійною громадою в Австрії.

Станом на 2017 рік в Австрії проживає близько 700 тисяч мусульман, що робить іслам тут однією з найпоширеніших релігій. Між тім, помилково вважати, що це друга за кількістю прихильників релігійна громада Австрії. Кількість православних християн в Австрії більше, ніж мусульман. Їх кількість складає в даний час не менш 750-800 тисяч чоловік, тоді як в 2014 році ця цифра становила близько 500 тисяч. Складності в точних підрахунках православних, які проживають в Австрії, полягають у тому, що на відміну від католицької церкви, веде точній облік католиків допомогою встановлення зборів, православна церква цим не займається.

Збільшення кількості православних в Австрії за останні роки експерти пояснюють міграцією громадян Балканських держав, зокрема Румунії, які належать до Румунської православної церкви.

В даний час в Австрії проживає 5 110 000 представників римо-католицької церкви, 775 000 православних християн, 700 000 мусульман.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh