Авторські статтіНовини з Австрії

Православна громада є другою релігійною громадою в Австрії після католицької

Поки в Австрії йдуть дебати про ісламізацію населення та зростання кількості мусульман, що проживають в Австрійській республіці, за рахунок припливу біженців, православна громада стала другою за кількістю своїх прихильників релігійною громадою в Австрії.

Станом на 2017 рік в Австрії проживає близько 700 тисяч мусульман, що робить іслам тут однією з найпоширеніших релігій. Між тім, помилково вважати, що це друга за кількістю прихильників релігійна громада Австрії. Кількість православних християн в Австрії більше, ніж мусульман. Їх кількість складає в даний час не менш 750-800 тисяч чоловік, тоді як в 2014 році ця цифра становила близько 500 тисяч. Складності в точних підрахунках православних, які проживають в Австрії, полягають у тому, що на відміну від католицької церкви, веде точній облік католиків допомогою встановлення зборів, православна церква цим не займається.

Збільшення кількості православних в Австрії за останні роки експерти пояснюють міграцією громадян Балканських держав, зокрема Румунії, які належать до Румунської православної церкви.

В даний час в Австрії проживає 5 110 000 представників римо-католицької церкви, 775 000 православних християн, 700 000 мусульман.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України