Техно

Уфологи: Фобос відколовся від Марса після зіткнення з Нібіру

Американські вчені майже достовірно визначили, що найбільший супутник Марса є його осколком, а не залетевшим з космічних глибин астероїдом.

Астрофізики поки не можуть визначити, яке саме космічне тіло дуже сильно вдарилося про Червону планету. Зате уфологи припускають, що Фобос відколовся від Марса після його зіткнення з Нібіру. Виходячи з розрахунків годині, що збігається з траєкторією Планети Х, така гіпотеза має право на існування. Тім не менш, вчені в статті, опублікованій виданням Geophysical Research: Planets, повідомляють, що для визначення структури Фобоса був застосований спектрограф Mars Global Surveyor. Прилад показав, що в середньому інфрачервоному світлі супутник відрізняється від астероїдів, а його базальтова структура ідентична марсіанській корі. Також звертає увагу орбіта Фобоса, що відрізняється від орбіт інших супутників, які явно були захоплені гравітаційної пасткою планети.

У дослідженнях вчених є одна слабка ланка, а саме, походження «брата» Фобоса, Деймоса. Поки з цього приводу ведуться дискусії. Уфологи считают, що Нібіру, тоді пролетівши по Сонячній системі, здійснила глобальну «перебудову», ставши причиною і появи Місяця, вирваною з ще тільки зароджується Землі. Теорія спірна, проте вже досить часто траплялося, що припущення уфологів і конспірологів виявлялися реальністю, на відміну від досліджень представників традиційної науки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України