Уфологи: Фобос відколовся від Марса після зіткнення з Нібіру

Американські вчені майже достовірно визначили, що найбільший супутник Марса є його осколком, а не залетевшим з космічних глибин астероїдом.

Астрофізики поки не можуть визначити, яке саме космічне тіло дуже сильно вдарилося про Червону планету. Зате уфологи припускають, що Фобос відколовся від Марса після його зіткнення з Нібіру. Виходячи з розрахунків годині, що збігається з траєкторією Планети Х, така гіпотеза має право на існування. Тім не менш, вчені в статті, опублікованій виданням Geophysical Research: Planets, повідомляють, що для визначення структури Фобоса був застосований спектрограф Mars Global Surveyor. Прилад показав, що в середньому інфрачервоному світлі супутник відрізняється від астероїдів, а його базальтова структура ідентична марсіанській корі. Також звертає увагу орбіта Фобоса, що відрізняється від орбіт інших супутників, які явно були захоплені гравітаційної пасткою планети.

У дослідженнях вчених є одна слабка ланка, а саме, походження «брата» Фобоса, Деймоса. Поки з цього приводу ведуться дискусії. Уфологи считают, що Нібіру, тоді пролетівши по Сонячній системі, здійснила глобальну «перебудову», ставши причиною і появи Місяця, вирваною з ще тільки зароджується Землі. Теорія спірна, проте вже досить часто траплялося, що припущення уфологів і конспірологів виявлялися реальністю, на відміну від досліджень представників традиційної науки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh