Авторські статтіЗдоров'я

8 простих способів залишатися спокійним за будь-яких умов

Реальність сповнена перешкод, через які доводиться перестрибувати, причому багато хто з них ми встановлюємо самі. По мірі наростання стресів не забувайте, що з більшістю можна впоратися легко.

1. Відкрийте для себе магію магнію

Відомий як «природна пігулка для релаксу», магній необхідний для більш ніж 600 метаболічних функцій, але за своєю нестачі поступається лише вітаміну D. Згідно з дослідженнями, у світові зменшення споживання магнію за останні півстоліття, напруженість і тривога в суспільстві збільшилися. Цей вітамін потрібен нашому організму, щоб придушувати гормони стресу, зменшувати запалення, покращувати концентрацію і підтримувати стабільний рівень цукру. Тому обов’язково отримуйте щоденну норму магнію з їжею (300 мг для чоловіків, 270 мг для жінок). Кращими джерелами магнію є широколистяні овочі типу шпинату, горіхи, цільнозерновий хліб, риба, м’ясо і коричневий рис. Що може бути краще? Є і позбуватися від стресу!

2. Здрімніть

Всі знають, що нам потрібно вісім годин повноцінного сну для відновлення сил, і допомогти віднайти його можуть допомогти вдень різні холістичні процедури в поєднані з ароматотерапією. У спа-салонах пропонують спеціальні розслаблюючі процедури, що впливають на ключові точки, викликають сон, одночасно з масажем голови і дихальними вправами.

3. Скористайтеся силою рослин

Кімнатні рослини не тільки очищають повітря у вашому домі, але деякі з них здатні навіть знижувати кров’яний тиск! Тому поставте в спальній горщик з алое або легким у догляді фікусом, який до того ж знищує токсини. Їмо ми рослини, або прикрашаємо ними свій будинок, вони являють собою дивно ефективний спосіб очистити наше тіло і думки від негативу. Деякі навіть розмовляють з ними і отримують масу позитиву!

4. Висадіть міхур свого стресу жуйкою

І це не жарт! Жування гумки допомагає відрегулювати дихання, що, в свою чергу, сприяє зниженню рівня стресу. Дослідження, проведене в 2008 році, показало, що жуйка не тільки попереджує панічні атаки, але і покращує реакцію у важких ситуаціях. Тільки ніколи не видувайте міхур – це виглядає дуже негарно.

5. Відірвіться від екрану

Більшість з нас постійно перебувають на зв’язку – це можуть бути вісім годин перед комп’ютером в офісі або безперервна перевірка своїх смартфонів протягом всього дня. Таким чином, наші очі й мозок ніколи не відключаються. Згідно з досліджень, проведення в Університеті Гетеборга, це порочне коло викликає сильний стрес веде до втрати сну і навіть депресії у жінок. Тому регулярно відходьте від комп’ютерів, робіть перерви, перемикайтеся на інший вид діяльності – читання, прогулянки. І, найголовніше, вимикайте всі свої гаджети хоча б за годину до сну, щоб ваш мозок міг розслабитися.

8 простых способов оставаться спокойной при любых условиях

6. Балуйте себе

Коли ми робимо щось приємне для себе, коханих, то ми розслабляємося і тім самим позбавляємося від стресу. Вісь чому ми повинні заохочувати себе за все, що ми робимо не тільки на роботі, але і вдома, радить Daily Mail.

7. Займіться рукоділлям

В наші дні хобі здаються пережитком минулого. Проте настав час повернути їх в наше життя як ефективний спосіб боротьби зі стреса! Це не дасть вам животіти перед телевізором. Крім того, концентрація, необхідна при виготовленні прикрас, не дозволить вам турбуватися ні про що іншому. Монотонні, повторювані рухи – це частина нового модного тренду фокусуватися на цьому і відставляти в стороні докучливі негативні думки. При цьому ви ще і новий светр зв’яжете!

8. Оточіть себе любов’ю

Перебувати в оточенні люблячих нас людей, будь то родичі або друзі, один з кращих способів позбутися стресу. Люди – істоти суспільні. Ми прагнемо до сумісного проживання і міцних зв’язків. А фізичний контакт з коханим вивільняє гормони щастя – вісь чому так приємно обійнятися в кінці важкого дня. Це дивовижний і безкоштовний спосіб боротьби зі стресом, так що починайте обніматися прямо зараз!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України