Європейська Комісія надасть Румунії понад 875 мільйонів євро на перший етап будівництва автостради Сібіу-Пітешть, яка перетне Південні Карпати з півночі на південь

Кошти, виділені Брюсселем, походять з Фонду згуртованості, метою якого є зменшення різниці у розвитку між різними регіонами та державами ЄС. Коли будівництво завершиться, Румунія матиме першу швидкісну автомагістраль, що перетинатиме Карпати, забезпечуючи безперебійне сполучення по вісі Схід-Захід, від порту Констанца до пункту пропуску через румунсько-угорський кордон Недлак, що практично закриє IV-й Європейський транспортний коридор Рейн-Дунай.

Про це повідомляє видання RRI.

Європейський комісар з питань згуртованості та реформ Еліза Феррейра заявила, що після завершення будівництва проєкт усуне велику пробку в румунській транспортній мережі, підвищить безпеку дорожнього руху, скоротить час поїздки та зменшить витрати на перевезення пасажирів та вантажів. Крім того, це безперебійне транспортне сполучення румунською територією матиме позитивні наслідки для всього коридору Рейн-Дунай транс’європейської транспортної мережі.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh