Економіка

Європейська агенція авіаційної безпеки розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр Олег Уруський, який 7 липня провів офіційну зустріч із виконавчим директором EASA паном Патріком Кі:

«Обговорили питання розвитку подальшого співробітництва між Україною та EASA. Україна прагне якнайшвидше інтегруватися в цивільне авіаційне співтовариство ЄС, а також ефективніше відстежувати стратегічні, організаційні та процесуальні зміни, що відбуваються в EASA і стосуються безпосередньо аспектів регулювання авіаційної діяльності.

Наголосив, що в червні 2021 року Рада ЄС дала згоду на підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з Україною. Ми довго йшли до цієї події. Це відкриває принципово нові можливості для співпраці України та ЄС в авіаційній сфері. Сподіваємося, що Угоду буде підписано восени 2021 року.

Зазначив, що Україна зацікавлена в сертифікації своєї авіаційної техніки за стандартами ЄС. Адже Україна є однією з небагатьох країн світу, яка має власну авіабудівну індустрію – виготовляє і літаки, і авіадвигуни. Тож ми розраховуємо на тісну й ефективну співпрацю з EASA», – розповідає Віцепрем’єр-міністр з питань стратегічної галузі промисловості.

EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

Фото: Офіс Президента України

«Своєю чергою пан Патрік Кі повідомив, що EASA розпочала сертифікацію одного із українських авіавиробників.

Домовилися створити спільну робочу групу, яка покроково визначатиме дії обох сторін, щоб забезпечити процес сертифікації української авіаційної техніки.

Органам державної влади, що опікуються авіабудуванням, належить зробити ще надзвичайно багато, щоб налагодити процес сертифікації. Але ми цілеспрямовано рухаємося до європейських стандартів безпеки в цивільній авіаційній діяльності», – підкреслив Уруський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.