Авторські статтіНовини

Вірус Зіку можна переплутати з іншими хворобами

Ознаки зараження вірусом Зіку можна переплутати з зараженнями іншими недугами поширеними в Бразилії. До них можна віднести лихоманку денге і вірус чикунгунії.

Завдяки генетичним відбитками методів, які допомагають визначити ряд супутніх інфекцій. Діагностика дослідницького центру в Каліфорнії допомогла виявити два випадки інфікування вірусом чикунгунії серед 15 нібито хворих вірусом Зіку. Симптоми захворювань є схожими. До їх проявів відносяться висип, біль у суглобах і кон’юнктивіт. Лікарям дуже важко виявити вірус Зіку, якщо пацієнт повідомляє про загальні скарги.

У більшості випадків, інфекція Зіку не викликає специфічних симптомів. Щоб з більшою точністю виявити саме цю недугу, медики проводять лабораторний тест, який допомагає виявити його в крові. Експерти заявили, заразившись найбільшим ступенем тяжкості, мозок і голова дитини не можуть нормально розвиватися із-за інфікування матері на початку вагітності.

Фахівці шукають кошти, які б могли припинити поширення епідемії. Віруси Зіка і чикунгунії тільки нещодавно поширилися на теріторіях Західної півкулі. В Америці збудниками Зіку, денге і чикунгунії прийнято вважати комарів aedes aegypti . Вчені не помітили явних генетичних відбитків, що вказують на появу хвороб.

Виявилося, комар жовтолихоманний, часто зустрічається на півночі Флориди і узбережжя Мексиканської затоки, несе колосальну шкоду для здоров’я. Поява інфекції Зіку також пов’язують з імунними реакціями, що викликають синдром Гійєна-Барре при пошкодженні м’язів кінцівок.

Своєчасна діагностика чикунгунії і денге також залишається важливою, так як ці недуги можуть призвести до серйозних проблем в ряді випадків. Зараження чикунгунією може викликати хронічний артрит, а при інфекції вірусом денге утворюється енцефаліт, аутоімунний синдромів та інсульт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.