Вірус Зіку можна переплутати з іншими хворобами

Ознаки зараження вірусом Зіку можна переплутати з зараженнями іншими недугами поширеними в Бразилії. До них можна віднести лихоманку денге і вірус чикунгунії.

Завдяки генетичним відбитками методів, які допомагають визначити ряд супутніх інфекцій. Діагностика дослідницького центру в Каліфорнії допомогла виявити два випадки інфікування вірусом чикунгунії серед 15 нібито хворих вірусом Зіку. Симптоми захворювань є схожими. До їх проявів відносяться висип, біль у суглобах і кон’юнктивіт. Лікарям дуже важко виявити вірус Зіку, якщо пацієнт повідомляє про загальні скарги.

У більшості випадків, інфекція Зіку не викликає специфічних симптомів. Щоб з більшою точністю виявити саме цю недугу, медики проводять лабораторний тест, який допомагає виявити його в крові. Експерти заявили, заразившись найбільшим ступенем тяжкості, мозок і голова дитини не можуть нормально розвиватися із-за інфікування матері на початку вагітності.

Фахівці шукають кошти, які б могли припинити поширення епідемії. Віруси Зіка і чикунгунії тільки нещодавно поширилися на теріторіях Західної півкулі. В Америці збудниками Зіку, денге і чикунгунії прийнято вважати комарів aedes aegypti . Вчені не помітили явних генетичних відбитків, що вказують на появу хвороб.

Виявилося, комар жовтолихоманний, часто зустрічається на півночі Флориди і узбережжя Мексиканської затоки, несе колосальну шкоду для здоров’я. Поява інфекції Зіку також пов’язують з імунними реакціями, що викликають синдром Гійєна-Барре при пошкодженні м’язів кінцівок.

Своєчасна діагностика чикунгунії і денге також залишається важливою, так як ці недуги можуть призвести до серйозних проблем в ряді випадків. Зараження чикунгунією може викликати хронічний артрит, а при інфекції вірусом денге утворюється енцефаліт, аутоімунний синдромів та інсульт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh