Авторські статтіНовини

Вчені назвали 5 способів, якими сидяча робота “вбиває” серце

Фахівці з Великобританії провели ряд досліджень, завдяки яким вдалося визначити 5 основних захворювань, які з’являються в результаті сидячої роботи. Деякі з них є смертельними, тому вимагають втручання.

Вчені виділили 5 основних захворювань: ожиріння, венозний тромбоз, діабет, захворювання судин, а також гіпертонія. Сидячий спосіб життя або ж робота по 6-8 годин у нерухомому положенні може призвести до утворення складок в області живота. Це в свою чергу впливає на роботу серця, тому що до нього починає надходити менший об’єм крові. Ожиріння є результатом виникнення діабету і гіпертонії, які не є все ж найбільш небезпечними для людини, що працює в сидячому положенні.

Якщо весь робочий час проводити, не рухаючись, то можна зіткнутися з появою смертельної хвороби, як глибокий венозний тромбоз. Ті, хто змушений багато літати в літаку, також піддаються ризику появи тромбозу. Наслідком такого захворювання є виникнення тромбів, які не дають надходити кисню в артерії серця, що тягне за собою летальний результат.

Робота в нерухомому стані є причиною появи кальцинації коронарних артерій. Таке захворювання виявляється на ранній стадії серцевої недостатності, і є одним з основоположних в захворюваннях серця. Справа в тому, що коли людина тривалий час перебуває в одному положенні, то у нього відбуваються відкладення, що є фактором ризику розвитку підвищеного артеріального тиску, основного аспекту гіпертонії. Вона тягне за собою захворювання серця і судин. Але небезпечним захворювання залишається діабет, який виникає в результаті малої активності, і призводить до порушення роботи серця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.