Вчені назвали 5 способів, якими сидяча робота “вбиває” серце

Фахівці з Великобританії провели ряд досліджень, завдяки яким вдалося визначити 5 основних захворювань, які з’являються в результаті сидячої роботи. Деякі з них є смертельними, тому вимагають втручання.

Вчені виділили 5 основних захворювань: ожиріння, венозний тромбоз, діабет, захворювання судин, а також гіпертонія. Сидячий спосіб життя або ж робота по 6-8 годин у нерухомому положенні може призвести до утворення складок в області живота. Це в свою чергу впливає на роботу серця, тому що до нього починає надходити менший об’єм крові. Ожиріння є результатом виникнення діабету і гіпертонії, які не є все ж найбільш небезпечними для людини, що працює в сидячому положенні.

Якщо весь робочий час проводити, не рухаючись, то можна зіткнутися з появою смертельної хвороби, як глибокий венозний тромбоз. Ті, хто змушений багато літати в літаку, також піддаються ризику появи тромбозу. Наслідком такого захворювання є виникнення тромбів, які не дають надходити кисню в артерії серця, що тягне за собою летальний результат.

Робота в нерухомому стані є причиною появи кальцинації коронарних артерій. Таке захворювання виявляється на ранній стадії серцевої недостатності, і є одним з основоположних в захворюваннях серця. Справа в тому, що коли людина тривалий час перебуває в одному положенні, то у нього відбуваються відкладення, що є фактором ризику розвитку підвищеного артеріального тиску, основного аспекту гіпертонії. Вона тягне за собою захворювання серця і судин. Але небезпечним захворювання залишається діабет, який виникає в результаті малої активності, і призводить до порушення роботи серця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh