У Львові розпочали святкування 125-ої річниці від дня заснування Згромадження Сестер Служебниць

Вчора 27 серпня 2016 року, в Архикатедральному соборі св. Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) Архиєрейською Божественною Літургією Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії урочисто розпочало святкування 125-ої річниці від дня свого заснування.

Божественну Літургію звершив Митрополит Львівський Ігор у співслужінні із Високопреосвященним владикою Володимиром, Архиєпископом і Митрополитом Івано-Франківським, Преосвященним владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії, Преосвященним владикою Йосафатом, Екзархом Луцький, Преосвященним владикою Богданом, Єпископом-помічником Стрийської єпархії, Преосвященним владикою Василем, Екзархом Харківським та численним духовенством.

Виголосив проповідь владика Володимир, котрий подякував Згромадженню Сестер Служебниць: «Дякуємо, сестри, за служіння в захоронках, катехизацію в парафіях, за опіку над хворими людьми, за працю з дітьми-сиротами, за провід літніх таборів для дітей та молоді. Божий люд вдячний вам за численні реколекції, за той час тиші, в якій народжуються великі речі. Варто згадати служіння в Апостольських Нунціятурах в різних країнах та діяльність в навчальних закладах чи церковних структурах УГКЦ. Також ви красою і естетикою «преображуєте» храми. Тут ще може бути довгий перелік…Особливо дякуємо за ці моменти, коли ви не почули елементарної людської вдячності. Дякуємо за ваше багатогранне служіння, зокрема, у нашій Львівській архиєпархії». У кінці проповіді архиєрей наголосив: «Завжди пам’ятаймо чудовий клич: Слава Богу, честь Марії, нам мир».

По завершенні Божественної Літургії Згромадженню Сестер Служебниць було вручено подячні грамоти від Стрийської єпархії та від Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Опісля, генеральна настоятелька с. Тереза Слота від імені усіх Сестер Служебниць подякувала архієреям, священнослужителям та усім присутнім, а відтак, на згадку було зроблено спільну світлину.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh