Авторські статтіНовини

Вчені назвали 5 факторів, що призводять до хвороб печінки

Вчені назвали п’ять факторів, які провокують різноманітні ураження печінки. Виявилося, що вживання алкоголю – це не єдиний провокатор таких недуг, стверджують фахівці з Данії.

Високий ризик цирозу печінки є у людей, які страждають від зайвої ваги. Ожиріння є одним з основних провокаторів різних недуг цього життєво важливого органу, які не обіцяють нічого хорошого.

Негативний вплив на печінку також надає вживання великої кількості солі. Люди, які обожнюють солоні страви, стають потенційними жертвами жирового гепатозу унаслідок порушення водного балансу печінки.

Також проблеми з функціонуванням цього органу викликані цукровим діабет. Це хронічне захворювання збільшує у кілька разів ймовірність захворювання печінки. При інсуліновому дисбалансі цей орган піддається жировому гепатозу, як і у випадку з надлишком солі в раціоні.

Ще один фактор виникнення захворювань печінки є куріння. Дим тютюну впливає опосередковано, викликаючи окислення організму людини в цілому, внаслідок цього клітини печінки починають масово гинути.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України