Авторські статтіНовини

Вчені довели справжність сувоїв з першими згадками про Ісуса Христа

Вченим-фізикам з британського університету в Сурреї вдалося довести справжність металевих сувоїв, виявлених дослідниками в 2008 році в йорданській печері. Даним артефактів 2000 років.

В даних металевих сувоях з зображенням Христа докладно описується явище Бога, яке сталося в момент молитви Ісуса, прийди Христа в стінах храму Соломона. Унікальність історичного артефакту полягає в тому, що він є зібранням декількох свинцевих аркушів, скріплених дротом, а в вигравіруваному на поверхні металу тексті розповідається про те, що вчення Христа являє собою не нову релігію, а відродження древнього іудейського релігійного руху. Також на сторінках стародавнього артефакту згадується про вчення апостолів Івана, Якова і Петра.

Протягом майже восьми років дослідникам встановити справжність стародавньої книги не вдавалося, тому тривалий час її вважали підробленої копією. Крапку в даному питанні поставила дослідна робота фізиків з Великобританії Джейнеса Кріса та Роджера Уебба, які зробили хімічний аналіз цінного релігійної знахідки.

Вченим-фізикам вдалося встановити, що склад свинцевого сплаву, з якого виконана вищезгадана книга, є абсолютно ідентичним складу давньоримської пластини з свинцю. За словами дослідників, ізотопний аналіз повністю виключає ймовірність її виготовлення в XX-XXI століттях.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.