Здоров'я

Який вид залежності викликають наркотики?

Наркотична залежність – це найчастіше хронічне захворювання, яке супроводжується розладом психічного та фізичного стану залежного, внаслідок регулярного вживання наркотичних речовин. Слово наркоманія складається з двох частин: «нарко» і «манія». Нарко має на увазі заціпеніння. Людина, яка знаходиться у стані наркотичного заціпеніння вже не може контролювати свої бажання і наміри, тому для нової порції психотропної речовини готова на все. Вона нібито перебуває у безпорадному стані.

Манія позначає непереборну, хворобливу тягу до задоволення свого пагубного бажання.

Не всі наркотики однаково впливають на організм залежного, який їх вживає. Одні наркотики, так звані «легкі», викликають психічну залежність, інші ж навпаки, викликають одразу фізичну залежність. Але найчастіше всього наркотична залежність починається з психічної, а закінчується фізичною залежністю.

Рейтинг наркотиків

За статистичними даними ООН самою поширеною у вживанні речовиною є маріхуана. Після цього продукту йде амфетамінові стимулятори , опіати, синтетичні речовини та ширка.

На Україні друге місце після ширки займає дезоморфін. Він приваблює його споживачів його дешевизною та доступністю придбання. Після перших разів вживання наркотиків поступово починається зниження насолоди, і наркомани починають з кожним разом не тільки підвищувати дозу, але і регулярність прийому речовини.

Чому багато людей не хочуть лікувати свою залежність?

Умовно наркоманів можна поділити на дві групи. Перша група починає вживати наркотики в пошуках ейфорії та гарного настрою, а друга група навпаки, в пошуках вирішення складних життєвих обставин чи виниклих проблем, не можуть знайти другого виходу для того щоб заспокоїтися і починають вживати наркотики.

Внаслідок того, що наркотичні речовини здатні задовольнити всі побажання залежного, а також що після їх вживання людина починає відчувати себе більш впевненою та успішною, багато не хочуть позбавлятися цієї пагубної звички.

Як позбавитися наркотичної залежності?

В реабілітаційному центрі Міжнародна Антинаркотична Асоціація в Харкові ми працюємо по унікальній методиці 12 кроків, яка признана еталоном по всьому світу, та завдяки котрій США успішно лікує залежних державного рівня. Всю детальну інформацію ви зможете знайти на нашому сайті за посиланням, а також цілодобово зв’язатися з експертами нашого центру. Після проходження курсу реабілітації ви отримуєте стійку ремісію та разом з вашими родичами залишаються в повній анонімності. На нашому рахунку вже тисячі врятованих життів. Скажемо «НІ ЗАЛЕЖНОСТІ» разом!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України