Новини з Австрії

Які правила використання грилю на балконі в Австрії

Щойно знову теплішає, так і хочеться розвести гриль на балконі чи терасі. Але якщо ви в Австрії хочете приготувати на грилі м’ясо, овочі тощо, вам обов’язково слід заздалегідь дізнатися, що дозволено і на що слід звернути увагу.

Крім питання про правильний мангал, мешканцям Австрії також доводиться задаватися питанням, чи дозволено взагалі готувати гриль на балконі. У принципі, гриль дозволений на балконі, у дворі та в саду.

Однак залежно від федеральної землі Австрії або договору оренди можуть бути обмеження на те, коли і як часто ви можете готувати на грилі. Важливо виявляти повагу до сусідів і уникати диму та шумового забруднення.

Коли справа доходить до приготування на грилі, насправді має велике значення, на якому поверсі розташована ваша квартира. Якщо у вас мансардна квартира, приготувати гриль на балконі, як правило, не проблема, оскільки дим зазвичай піднімається вгору, а неприємний запах значно менший. Однак мешканцям нижніх поверхів слід бути уважними до своїх сусідів, оскільки сильний запах може їх дратувати. Бажано заздалегідь проконсультуватися із сусідами та управлінням нерухомістю, щоб уникнути можливих конфліктів.

На сьогодні не існує законодавчих положень щодо того, чи можна використовувати лише певні грилі, чи ні. Однак вугільні грилі спричиняють значно сильніший запах і дим. Якщо є сумніви, найкраще зупинити свій вибір на електричному грилі на балконі, ще й тому, що прямого ризику загоряння немає.

Також важливо пам’ятати про загальну заборону на барбекю з 22:00 до 6:00.

Якщо ж заборону на гриль або обмеження в договорі оренди порушено, у гіршому випадку існує ризик розірвання договору.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України