Новини

Як зробити сірі будні в офісі яскравішими

Будні в офісі можуть бути одноманітними й зовсім невеселими, особливо, якщо робота не передбачає творчої діяльності. Але в силах працівників зробити так, щоб схожі один на одного дні стали різноманітними та яскравими. І більш того, для цього не потрібно прикладати багато зусиль. Іноді прості кольорові маркери, якими зробили мотиваційний напис на дошці в кабінеті, здатні покращити настрій і продуктивність роботи. Які ще ідеї можна реалізувати в офісі?

Кава та смаколики

Офісний простір не повинен бути лише про роботу, адже люди проводять у ньому по 8-9 годин на день. Щоб працівники мали змогу зробити паузу, перемкнутися з робочих питань на буденні, освіжити погляд і просто перепочити, слід організувати в офісі кава-брейк зону. У цьому місці потрібно поставити кавомашину та електричний чайник, розмістити чашки або пластикові стаканчики, воду, каву, чай і різноманітні смаколики, наприклад, печиво та цукерки. Також можна купувати сезонні фрукти та мотивувати співробітників запасатися вітамінами, адже це теж важливо для продуктивної роботи.

Яскраві канцтовари

Багатьом офісним працівникам настрій підіймає красиве канцелярське приладдя. Інтернет-магазин канцтоварів «Час-Пік» пропонує великий асортимент офісної канцелярії, в якому можна знайти товари як зі стриманим, так і з яскравим дизайном. Ручки, блокноти, папки для документів, лінійки, олівці, маркери – усе це можна придбати не в сірих і чорних кольорах, а в червоному, жовтому, рожевому, зеленому тощо.

Особливий дрес-код

Більшість компаній висуває стандартні вимоги для зовнішнього вигляду співробітників, рекомендуючи використовувати діловий стиль. Але можна дозволити працівникам, якщо не щодня, то хоча б раз на тиждень додавати до свого образу якусь яскраву деталь, наприклад, хустинку, прикраси, краватку та ін.

Кольорові дні в офісі

Щоб згуртувати колектив, підвищити корпоративний дух і додати яскравості одноманітним офісним будням, можна влаштувати, наприклад, щоп’ятниці кольоровий день. Усі співробітники мають прийти на роботу в одязі певного кольору: червоному, синьому або білому. Необов’язково, щоб усі речі були одного кольору, достатньо мати хоча б одну деталь гардеробу заявленого відтінку.

Корпоративні вечірки та свята

Одне лиш очікування свята та приємної події здатне підвищити настрій і додати яскравих фарб сірим будням. Тому варто регулярно проводити різноманітні вечірки та заходи для співробітників. Це може бути свято з приводу дня народження компанії, професійне свято, виїзди на природу для згуртовування колективу тощо. Іноді вечірку можна організувати і без «особливого» приводу, наприклад, на честь виконання плану або переїзду офісу на нове місце.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України