Новини

Як забезпечити якість: досвід заводу Мехбуд

Як забезпечити якість: досвід заводу Мехбуд

Сучасні тенденції на ринку України цілком очевидні. Через зміни, причиною яких стала криза в будівельній галузі (і криза в економіці в цілому) на плаву змогли залишитися в основному компанії, які мали максимально велику асортиментну лінійку, і при цьому були здатні надати потенційному покупцеві високу якість за конкурентною ціною. Завод Мехбуд, який не тільки продовжив активно працювати протягом всього періоду стагнації, але і зміг вивести на ринок кілька продуктів преміум-сегмента, став ще одним підтвердженням цієї тези.

Від проектування до реалізації

Завдання забезпечити високу якість продукції, що випускається при збереженні прийнятної собівартості не має універсального рішення. Досвід заводу Мехбуд наочно демонструє ефективність комплексного підходу, що включає:

  • Ретельний відбір сировини – відмова від роботи з дешевим металом на користь якісної сталі та алюмінію європейського виробництва.
  • Максимальну автоматизацію виробничих ланцюжків, яка дозволила зменшити собівартість за рахунок мінімізації обсягу браку і майже повного виключення «людського фактора».
  • Впровадження системи багаторівневого контролю якості, яка виключила ймовірність поставки бракованих виробів кінцевим споживачам.

Важливим фактором було й те, що всі ці заходи були прийняті задовго до початку кризових явищ – і тому компанія була готова практично до будь-яких змін на ринку. Наявність налагоджених технологічних і бізнес-процесів дозволило в короткі терміни адаптуватися до змін в кон’юнктурі ринку і зберегти більшість показників на практично докризовому рівні.

Асортиментна лінійка для різних завдань

Ще один важливий фактор, який дозволяє компанії зберігати високу ефективність в тому числі і в кризові періоди – наявність великої асортиментної лінійки. При цьому кожна з категорій продукції, представлених в асортименті, включає вироби різних типів. Завдяки цьому можна вирішувати різні інженерні завдання, пропонуючи потенційному покупцеві як продукцію економ-сегмента, так і вироби преміум-класу.

До найбільш затребуваним категоріям продукції від заводу Мехбуд варто віднести:

  • Металеві панельні огорожі – Ранчо, Горизонт, Брус, EL Rancho, Ромбо, а також групу парканів-жалюзі.
  • Ворота і хвіртки на основі перерахованих профілів.
  • Стельові конструкції – касетні, панельні, рейкові, кубоподібні.
  • Фасадні панелі і касети.

Крім того, попитом почали користуватися малі архітектурні форми – від автомобільних навісів до пергол – виготовлені на основі металевого профілю з полімерним покриттям.

Все це дозволило заводу Мехбуд ефективно вирішувати завдання, які постають перед покупцями – а значить, забезпечити продукції стабільний попит навіть при низькому рівні споживчої активності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України