Новини

Як вибрати та купити стійку стабілізатора

При переміщеннях містом або трасою, не завжди вдається уникнути різких поворотів, зупинок та інших маневрів. У цьому випадку важливо, щоб автомобіль не змінював положенні відносно дороги, зберігав баланс. Даний стан забезпечує стабілізатор стійкості та стійка. Остання є рухомим елементом, тому піддається сильному зовнішньому впливу та як результат вимагає періодичної заміни.

Чому важливо стежити за справністю деталі

Стабілізатор та стійка є невід’ємною частиною ходової системи і при поломці деталі, навантаження при русі автомобіля негативно позначається на ходовій системі. Якщо ігнорувати проблему, незначна поломка може стати причиною капітального ремонта. Тому набагато простіше купити стійки стабілізатора та виконати заміну, ніж ставити авто на ремонт.

Причинами виходу з ладу стійки стабілізатора є:

• швидкі поїздки нерівними дорогами;

• виконання різких маневрів.

Ознаками того, що стійка стабілізатора вийшла з ладу, є ознаки:

• глухий стукіт з боку підвіски – чим вища швидкість або більше кут повороту, тим гучніший звук;

• суттєва зміна ходу автомобіля – при утримуванні керма прямо автомобіль відводить убік;

• збільшення крену при повороті – при будь-якому входженні в поворот з’являється крен;

• сильне розгойдування кузова при переміщенні нерівною дорогою, при гальмуванні, розгоні, що може призвести до втрати контролю за машиною.

Одночасно з цим, при поломці стійки стабілізатора збільшується гальмівний шлях.

Сукупність цих факторів не тільки ускладнює керування машиною, а й збільшує ймовірність аварії, тому не варто затягувати ремонт. А для того, щоб його вартість була невисокою, стійку стабілізатора можна придбати самостійно.

Особливості купівлі стійки стабілізатора

Зовнішньо стійка стабілізатора виглядає як металевий прут довжиною до 25 см з кріпленням на кінцях, за рахунок яких деталь фіксують. При виборі враховують марку та модель автомобіля. Це забезпечує хорошу сумісність з підвіскою, виключає появу шумів та стукотів під час руху.

Бажаючи зробити вигідну купівлю якісних запасних частин, відвідайте магазин компанії «ЗіпАВТО». На сайті представлена сертифікована продукція з гарантією виробника, а доставка здійснюється у кожний населений пункт країни.

При виборі враховують, що конструкція стійок для переднього та заднього стабілізатора відрізняється. Крім того, в залежності від марки автомобіля відрізняється спосіб фіксації до підвіски та сам механізм кріплення. У каталозі компанії «ЗіпАВТО» представлений широкий асортимент стійок стабілізатора для автомобілів з незалежною підвіскою від різних виробників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України