Новини

Як вживають чай у різних країнах світу

Чай вважають одним із найстаріших напоїв у світі. Чайне листя містить багато антиоксидантів, мінеральних речовин та вітамінів.

Користь напою доведена: він позитивно впливає на серцево-судинну та травну систему, має заспокоюючу дію, здатен регулювати артеріальний тиск та обмін речовин. Якісний чай це напиток, який пропонує інтернет-магазин Tea.ua. Компанія працює напряму від виробників, гарантує високу якість продукції та доступні ціни.

Всім відомо про чайні церемонії, які існують в Китаї до цього часу. Проте не лише Піднебесна славиться справжніми ритуалами, у які переросло звичайне чаювання. Інтернет магазин чаю Tea.ua має у наявності різноманітні сорти напою, щоб українці могли відтворити традиції інших культур.

Вважається, що чай походить з Південно-Західного Китаю та прилеглих до нього територій. Буддійські ченці запарювали чайне листя під час здійснення духовних практик. Згодом напій поширився територією Далекого Сходу, а далі став відомим у всьому світі. Повага та любов до чаю призвели до того, що вживання напою перетворилося на довгий урочистий процес.

Найвідоміший у цьому плані Китай. Для чайної церемонії листя запарюють у спеціальних глиняних чашках. Проводять такі церемонії майстри, які пройшли навчання. Великою популярністю користується жовтий сорт чаю. Церемонія чаювання в Індії означає, що між її учасниками є велика повага. Для церемонії найчастіше використовують сорт Ассам з терпким смаком, Дарджилінг з квітковим запахом та Нілгірі з приємним ароматом та освіжаючим смаком. В Індії до чайного листя додають ароматні трави, корицю, гвоздику, імбир і навіть перець.

З великою повагою до чаю відносяться британці. Його вживають щодня о певній годині. В Англії популярний чай з молоком. В японців найбільше користується популярністю зелений сорт чаю матчу. Його навіть додають у десерти та випічку.

Де купити якісний чай

Мало хто здогадується, що чай також має термін придатності. Якщо листя несвіже, напій не зможе відтворити справжній смак. Співпраця з Tea.ua дозволить насолодитися якісними напоями від прямих виробників. У магазині зібрані найпопулярніші та елітні сорти кави, чаю, представлені оригінальні солодощі. Таким чином вдасться все купити в одному місці та заощадити на доставці. Серед асортименту просто підібрати елітні сорти чаю та кави, щоб зробити подарунок дорогій людині. Товар відправляють у всі регіони країни. Варто підписатися на розсилку новин від магазину, щоб не пропустити інформацію про нові надходження та знижки від продавця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України