Новини

Що таке знімне та незнімне протезування

Здоровими зубами може похвалитися невеликий відсоток людей. Зуби не відновлюються, а цінувати їхній вигляд починають після втрати

Випадіння, потемніння зубів знижують самооцінку людини, захворювання ротової порожнини заважають нормально пережовувати їжу та насолоджуватися життям. Та завдяки сучасній стоматології вдається відновити зуб, який матиме вигляд натурального. Стоматологічна клініка Symmetrica пропонує швидке та якісне протезування зубів у Львові https://symmetrica.ua/poslugy-ta-tsiny/protezuvannya/. У наявності сучасне обладнання, новітні матеріали. Стоматологи постійно вдосконалюють свій професіоналізм, про що свідчать нагороди та позитивні відгуки клієнтів.

У разі часткової чи повної втрати зубів стоматологи вдаються до процедури протезування. У сучасній стоматології використовують кілька видів протезування. Клініка Symmetrica найчастіше вдається до знімного, незнімного, протезування на імплантах, мікропротезування.

Знімне протезування рекомендують, якщо у пацієнта є часткова втрата зубів або відсутні зуби на верхній чи нижній щелепі. Візуально протез важко відрізнити від коронок. Протез може зніматися частково чи повністю. Найпоширеніші акрилові, бюгельні, протези на присосках чи кремах. Акрилові конструкції добре прилягають до ясен, не травмують слизову оболонку. Проте під акрилом можуть розмножуватися бактерії.

Бюгельні протези рекомендують для тих, хто втратив жувальні зуби. Знімні протези часто фіксують за допомогою кремів чи присосок. Такі пристосування можна ставити людям з повною втратою зубів. Знімне протезування відносно недороге. Недоліком ж те, що протези потрібно постійно знімати, правильно доглядати за ними.

Якщо відсутні один чи кілька зубів стоматологи радять використовувати незнімне протезування. До такого методу належить установка коронок. Найчастіше вставляють металеві, керамічні, металокерамічні коронки.

Чи не будуть заважати протези

Завдяки розвитку стоматології вдалося досягти того, що зубні імпланти добре приживаються, а протези майже не відрізняються від справжніх зубів. Проте часто пацієнти відсувають дискомфорт у роті. Перші кілька днів може спостерігатися підвищене утворювання слини, погіршення дикції. Це природна реакція, і до протезів просто потрібно призвичаїтися. Щоб полегшити неприємні відчуття, варто вживати м’яку їжу, пити воду маленькими ковтками, вдихати повітря носом.

Вартість протезів у клініці Symmetrica залежить від їхнього типу. Записатися на консультацію стоматолога можна на сайті, заповнивши коротку заявку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України