Новини

Як вибирати підйомник для лежачого хворого

У повсякденному житті люди з обмеженими можливостями стикаються із низкою проблем. До них відносяться як складності із самообслуговуванням, так і зі звичайним переміщенням по квартирі, а особливо за її межами. Щоб полегшити долю лежачих хворих, виробники медичного обладнання розробляють пристрої, які можна використовувати в лікувальних та реабілітаційних закладах, а також вдома.

догляду за лежачою людиною

Навіщо потрібні товари для реабілітації хворих

Пацієнти, які не втратили здатність сидіти, за допомогою спеціальних підйомників можуть переміщатися на візок і назад на ліжко, приймати ванну, відвідувати туалет. Медтехніка дозволяє транспортувати повністю або частково знерухомлених хворих рівними коридорами, сходами, транспортними засобами. Їх покупка рекомендована для:

  • людей після інсульту;
  • інвалідів-візочників;
  • людей похилого віку, які не здатні самостійно доглядати за собою;
  • пацієнтів після травми хребта або серйозного перелому, які призвели до повного чи часткового знешкодження.

Усі ці категорії людей що неспроможні обходитися без сторонньої допомоги. А родичі чи доглядальниці не завжди мають сили для їхнього підняття, а тим більше транспортування. Тому покупка підйомнику для інвалідів в інтернет-магазині Baldinelli – найбільш оптимальне вирішення питання.

Види та особливості підйомників для маломобільних людей

За функціональними особливостями та призначенням підйомні пристрої для інвалідів діляться на стаціонарні та пересувні. До першої групи належать нерухомі системи, які кріпляться біля ліжка хворого. Переважно вони застосовуються для того, щоб підняти людину з ліжка, пересадити її в крісло-коляску, або навпаки.

Гідравлічний підйомник для інвалідів – більш функціональний пристрій. Поворотні колеса, що дозволяють переміщати пацієнта по приміщенню без спеціальної коляски, одна з його головних переваг. Для можливості вільного переміщення через дверні отвори в таких конструкціях ширину бази можна регулювати. Високий ступінь безпеки забезпечують надійну систему гальм та колеса з низьким коефіцієнтом тертя.

Більшість таких виробів мають однаковий принцип. У комплектацію входять:

  • П-подібна основа;
  • підйомна щогла;
  • стріла з поперечною поперечиною;
  • люлька, що знімається.

Керувати сучасним медичним обладнанням дозволяють гідравлічний або електропривод.

До окремої категорії відносяться гусеничні та колісні сходоходи. Щоб підйом сходами малорухливої людини був максимально комфортним, можна придбати електропідйомник із зручною складною конструкцією. Такі вироби сумісні з більшістю типів інвалідних крісел. Вони особливо актуальні для людей, які мешкають у багатоповерхових будинках без ліфта.

Медична техніка цього виду здатна також полегшити проведення гігієнічних процедур. Похилі вироби оснащені зручними сидіннями з відкидною спинкою. Їх висоту можна регулювати, що дозволяє малорухливій людині легко поринути у ванну.

Критерії вибору

Купуючи підйомник для лежачого хворого або інваліда, треба врахувати такі параметри:

  • маневреність виробу;
  • ліміт навантаження;
  • вид підвісу;
  • особливості виконання;
  • функціональність.

До важливих критеріїв відносять можливість регулювання довжини строп, наявність батареї аварійного живлення. Застосування спецобладнання дозволяє створити максимально комфортне місце для малорухливих людей. Вертикальні підйомники для інвалідів можна однаково успішно використовувати в медустановах та домашніх умовах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України