Техно

Як вибрати синтезатор для навчання

Усі експерти одностайно вважають, що розпочинати навчання музиці краще раніше, аніж пізніше. Тож якщо ви щасливі батьки талановитої малечі, то вже саме час вибрати синтезатор, аби не пропустити той коротенький час, коли дитині найпростіше засвоїти нові навички. У цьому вам допоможуть рекомендації експерта інтернет-магазина Музлайн, який добре знається на сучасних клавішних.

Від 2 до 5

Насправді навчання грі на музичному інструменті краще не починати раніше чотирьох років дитини. Але до цього моменту можна забезпечити її справжніми музичними іграшками, які допоможуть освоїти найпростіші ігри зі звуком, та можливо навіть запам’ятати назви нот. Найкращий варіант – дитяче іграшкове фортепіано або синтезатор. Це ще не повноцінний музичний інструмент у традиційному розумінні, але вже і не просто іграшка. Подібні моделі мають

  • справді доступну вартість
  • повноцінний функціонал електронного піаніно
  • дієву клавіатуру
  • набір цікавих ігрових функцій (перемикання тембрів, запис звуку, підключення мікрофона і таке інше).

 

Все це дозволяє залучити дитину до нової діяльності, швидко і ефективно вивчити ноти, навчитися хоча б одним пальцем грати простенькі мелодії, взаємодіяти з інструментом, вгадувати цікаві ігри. Загалом все це дуже добре впливає на розвиток дитини, допомагає її мозку формувати нові нейронні ланцюжки, розвивати навіть не пов’язані з музикою навички – орієнтацію у просторі, мілку моторику, мову, мислення.

Від 5 і старше

Готовність займатися музикою повноцінно – справа індивідуальна. Педагоги рекомендують вперше протестувати дитину на наявність музичного слуху, почуття ритму десь у чотирирічному віці. Для більшості дітей це ще зарано, але і справді може виявитися, що саме ваша малеча музичний вундеркінд. У цей же час іграшковий синтезатор можна замінити на навчальну модель – це ще також не повноцінний музичний інструмент, але він вже має кращий звук, більш якісну правдоподібну клавіатуру, набір допоміжних опцій, які сприяють швидкому розвитку виконавчих навичок. Це вже не іграшка, але і така модель також має розважальний потенціал, особливо враховуючи, що до неї також можна підключити мікрофон, робити записи власної гри та підключати смартфон або таблет.

Вартість знань

І іграшкові, і навчальні моделі синтезаторів представлені у широкому діапазоні вартості, тож принаймні ви матимете практично безмежний вибір. Найпростіші моделі іграшок коштують приблизно до 100 доларів, а все що вище – то вже повноцінні навчальні моделі.

Коли ж ви забажаєте перейти на інший рівень і купити вашій дитині синтезатор посерьйозніше, до ваших послуг сегмент напівпрофесійних моделей вартістю від 500 доларів і вище. Найвища цінова планка не зафіксована – бо індустрія виготовлення синтезаторів не стоїть на місці, бренди щорічно випускають десятки моделей ддя користувачів різного рівня підготовки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України