Новини

Вибрати жалюзі для квартири – що треба знати

При оформленні квартири чи будинку з  трендів останніх років виходять занавіски, штори та тюль. Людям набридли численні метри тканини, які лише збирають пилюку і погано виконують функції захисту від сонця. Все більшої популярності набувають ролети та жалюзі. Це надзвичайно зручно та стильно для будь-якого дому. Головною перевагою жалюзей є те, що вони є найефективнішим захистом від сонячних променів. Ролети та жалюзі максимально зручні у побуті та підходять навіть для маленьких приміщень, адже не займають  зайвого місця.

Найбільшим виробником ролетів та жалюзей в Україні є компанія «Nikoss», виробник жалюзі в Полтаві. Вона  є виробником сонцезахисних систем з найкращих деталей, привезених з Європейського Союзу та Ізраїлю. Компанія «Nikoss» позиціонує себе, як виробник з низькими цінами, адже усю деталі та фурнітуру закупляє оптом. Уся продукція повністю сертифікована та має усі дозволи на виробництво даної продукції.

Компанія «Nikoss» гарантує виготовлення замовлення протягом 3 днів. Усе виробництво чітко розплановане про днях:

  • фахівці на виробництві повністю складають усі деталі згідно міжнародних стандартів та залишають для висихання клею;
  • на другому етапі відбувається повна перевірка виробу в процесі експлуатації;
  • останній день компанія залишає на транспортування та доставку.

Одним з головних принципів роботи є якісне виробництво, без зайвої метушні. Краще потратити на один день більше, але гарантувати високу якість продукту.

Компанія «Nikoss» стараються слідкувати за останніми трендами та пропонує до 1000 варіантів різноманітних ролет та жалюзей. Кожного року провідні фахівці компанії відвідують міжнародну виставку «100% Design London».  Тому компанія пропонує одні з найстильніших рішень та є лідером з продажу сонцезахисних систем в Україні на думку Торгово-Промислової  Палати.

При виробництві, компанія «Nikoss» може запропонувати наступні матеріали: алюміній, дерево, бамбук, тканина та джут.

Ще однією передумовою низьких цін є власне виробництво з кваліфікованими працівниками, які працюють з мінімальними втратами та мінімальним відсотком браку.  Крім цього уся лінія виробництва є автоматизованою та характеризується новітніми технологіями.

При виробі сонцезахисних систем компанії «Nikoss» https://nikoss.com.ua/ukr/index.html ви завжди можете бути впевнені в хорошій якості, адже компанія надає гарантію на свої вироби на рік. Також компанія пропонує майстра зі встановлення ролетів чи інших сонцезахисних систем. Професійні майстри зроблять усе швидко та відповідно до Ваших побажань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України