Новини

Як вибрати потужний смартфон?

Одна з ключових характеристик будь-якого смартфону — його продуктивність. Цей показник прямо залежить від встановленого процесору та обсягу оперативної пам’яті. Правильно підібраний процесор дозволить не тільки запускати складні додатки та ігри, але й заощадить ресурс акумулятору, подовживши час роботи смартфону без підзарядки.

Правила вибору процесору для смартфону

Процесори мають два ключових показника — кількість ядер та частоту роботи. Їх можна назвати кількісним та якісним відповідно. Обидві характеристики важливі, але впливають на різні аспекти роботи.

Кількість ядер

Перше на що зазвичай звертають увагу користувачі — це кількість ядер. Найбільш популярні сьогодні варіанти — процесори з 2, 4 та 8 ядрами. Не дивлячись на популярну думку, що велика кількість ядер — найголовніше для швидкої роботи процесора, це не зовсім так. Ядра дозволяють перерозподіляти процеси обробки для підвищення продуктивності. Але якщо сама обробка повільна, додавання ядер не зробить смартфон потужним. На продуктивність більше впливає частота процесору.

Частота процесору

Головне правило вибору частоти звучить наступним чином: більше — краще. Але і ціна на смартфони з високими показниками частоти буде вищою. Ось найбільш популярні діапазони, що властиві сучасним моделям:

  • 1000-1300 МГц — бюджетна категорія телефонів, що впораються з базовими завданнями.
  • 1400-1700 МГц — золота середина серед смартфонів. Такі моделі мають вигідну ціну, але здатні досить швидко обробляти інформацію.
  • До 1900 МГц — найпотужніші моделі, що можуть використовуватися в якості ігрових смартфонів.

Авжеж, зазначені числа — верхня межа частоти. Смартфон буде розганятися до неї тільки за необхідності виконання складних завдань. В інших випадках процесор буде економити енергію.

Оперативна пам’ять

Якщо оперативної пам’яті замало, гаджет не зможе працювати з декількома додатками одночасно. Але тут все просто:

  • 3 Гб вистачає для стандартного використання;
  • 4 Гб — для запуску декілька процесів та додатків;
  • 6 Гб — для синхронної обробки інформації у багатьох вкладках браузера разом з запущеною на фоні грою.

Обрати смартфон за вищезазначеними показниками легше за все на сайті Zhuk.ua. Ви зможете використати зручні фільтри, щоб відсортувати моделі за потрібними характеристиками. Купуйте потужні смартфони, щоб завжди мати під рукою інструмент для вирішення будь-яких завдань!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України