Як відрізнити підробку ліків?

Підробка ліків – страшний злочин. Приймання лікарських препаратів-підробок не допомагає, а часом – сильно шкодить хворому. Тільки уявіть:

* Хворий і його рідні щосили збирають кошти на лікарські препарати (які часом дуже, дуже дорого коштують). Люди сподіваються, що після прийому медикаментів хворий відчує себе краще і піде на поправку. Але що ж відбувається? У кращому випадку НІЧОГО, ліки виявилися «пустушкою» і не принесли користі. У гіршому випадку – хвороба прогресує через бездіяльність, і вилікувати пацієнта згодом навіть якісними препаратами – вже неможливо. Невідворотно втрачено дуже важливий фактор – час.

Дізнатися, які ліки якого виробника дійсно є легальними і реальними, які з них реально допоможуть хворому, можна на єдиному сайті-довіднику лікарських препаратів України. Довідник лікарських препаратів допоможе розібратися, які аналоги можна придбати замість дорого препарату, призначеного лікарем і отримати правдиву інформацію про дії ліків, «побочки» і силі дії.

При будь-яких сумнівах про легальність препарату або його оригінальності – звіряйте дані про лікарський препарат на сайті-довіднику.

Які дані препарату можна перевірити на довідковому сайті:

  • Реєстраційний номер препарату в МОЗ – факт збігу реєстраційного номера дозволяє переконатися, що даний препарат не фальсифікований
  • Інформація про виробника та інших препаратах, вироблений ним же
  • Склад
  • Принцип дії препарату, докладна інструкція

Одне з прикрих наслідків покупки і подальшого прийому препаратів-підробок – фінансова. Ви витрачаєте гроші на те, що не допомагає. Однак набагато страшніше, що тривалий прийом таких препаратів може значно погіршити ситуацію. Одужати пацієнту після таких горе-препаратів стає складніше і настає одужання через більш тривалий період лікування і реабілітації.

Однак найстрашніший випадок – коли час невідворотно втрачено, і в хвороби настав невідворотний момент неповернення, після якого поліпшення ситуації неможливо. В такому випадку хворому доводиться розплачуватися здоров’ям, а іноді й життям за свою неуважність при виборі лікарського засобу і бажання заощадити.

Не пошкодуйте втратити кілька хвилин за комп’ютером, перед покупкою лікарського препарату. Якщо вас щось насторожило – недорога ціна, злегка видозмінена назва, незнайома фірма-виробник, або будь-яка інша дрібниця – краще перевірте препарат. Звірте його назву, реєстраційний номер та інші доступні дані на сайті medicament.com.ua.

Зручний пошук дозволить в лічені хвилини дістати необхідну інформацію на Medicament. Не шкодуйте часу. Пам’ятайте, що від цього може залежати здоров’я або навіть життя!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh