Здоров'я

Як відрізнити підробку ліків?

Підробка ліків – страшний злочин. Приймання лікарських препаратів-підробок не допомагає, а часом – сильно шкодить хворому. Тільки уявіть:

* Хворий і його рідні щосили збирають кошти на лікарські препарати (які часом дуже, дуже дорого коштують). Люди сподіваються, що після прийому медикаментів хворий відчує себе краще і піде на поправку. Але що ж відбувається? У кращому випадку НІЧОГО, ліки виявилися «пустушкою» і не принесли користі. У гіршому випадку – хвороба прогресує через бездіяльність, і вилікувати пацієнта згодом навіть якісними препаратами – вже неможливо. Невідворотно втрачено дуже важливий фактор – час.

Дізнатися, які ліки якого виробника дійсно є легальними і реальними, які з них реально допоможуть хворому, можна на єдиному сайті-довіднику лікарських препаратів України. Довідник лікарських препаратів допоможе розібратися, які аналоги можна придбати замість дорого препарату, призначеного лікарем і отримати правдиву інформацію про дії ліків, «побочки» і силі дії.

При будь-яких сумнівах про легальність препарату або його оригінальності – звіряйте дані про лікарський препарат на сайті-довіднику.

Які дані препарату можна перевірити на довідковому сайті:

  • Реєстраційний номер препарату в МОЗ – факт збігу реєстраційного номера дозволяє переконатися, що даний препарат не фальсифікований
  • Інформація про виробника та інших препаратах, вироблений ним же
  • Склад
  • Принцип дії препарату, докладна інструкція

Одне з прикрих наслідків покупки і подальшого прийому препаратів-підробок – фінансова. Ви витрачаєте гроші на те, що не допомагає. Однак набагато страшніше, що тривалий прийом таких препаратів може значно погіршити ситуацію. Одужати пацієнту після таких горе-препаратів стає складніше і настає одужання через більш тривалий період лікування і реабілітації.

Однак найстрашніший випадок – коли час невідворотно втрачено, і в хвороби настав невідворотний момент неповернення, після якого поліпшення ситуації неможливо. В такому випадку хворому доводиться розплачуватися здоров’ям, а іноді й життям за свою неуважність при виборі лікарського засобу і бажання заощадити.

Не пошкодуйте втратити кілька хвилин за комп’ютером, перед покупкою лікарського препарату. Якщо вас щось насторожило – недорога ціна, злегка видозмінена назва, незнайома фірма-виробник, або будь-яка інша дрібниця – краще перевірте препарат. Звірте його назву, реєстраційний номер та інші доступні дані на сайті medicament.com.ua.

Зручний пошук дозволить в лічені хвилини дістати необхідну інформацію на Medicament. Не шкодуйте часу. Пам’ятайте, що від цього може залежати здоров’я або навіть життя!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України