Що зробити, щоб заробляти у ProZorro з 2020 року

Запорука успіху вашого бізнесу — це надійні канали збуту з достатніми перспективами подальшого зростання й масштабування прибутків. У наш час високонкурентних ринкових відносин самі лише витрати на рекламу (включно з Digital-сегментом) можуть стати непереборною перешкодою на шляху до перемоги. На щастя, у 2020 році можна значно розширити можливості свого підприємства за рахунок участі у державних тендерах, без витрат на рекламу.

Як стати постачальником — коротка інструкція

Щоб розпочати роботу у системі публічних торгів у ролі учасника (постачальника товарів, послуг чи робіт), потрібно здійснити наступний порядок дій:

  1. Зареєструватись в Прозоро. Логічно, що для участі в онлайн-торгах електронної системи державних закупівель потрібно спочатку створити собі обліковий запис на одному з офіційно акредитованих майданчиків ProZorro. Доведеться вказати власні персональні дані (номер телефону, ПІБ, електронну адресу тощо) і обрати бажану роль у системі.
  2. Верифікація даних на майданчику. Наступна важлива умова для допуску до участі у тендерах — це ідентифікація користувача за рахунок електронного цифрового підпису або оплати з розрахункового рахунку компанії (для юридичних осіб).
  3. Останній етап — налаштування підписки на розсилки. Звісно, що можна постійно шукати підходящі тендери вручну. Але так можна легко пропустити дійсно цікаві пропозиції. Краще налаштувати Smart-пошук і розсилки за обраними категоріями, аби встигнути подати пропозиції — саме це складає половину шляху до перемоги.

Такий простий крок, як реєстрація в Прозоро, відкриває перед підприємством величезний ринок з обсягами закупівель, які скоро досягнуть трильйона гривень на рік. І цей ринок постійно розвивається, розширюється, доповнюється новими категоріями і сегментами. Наприклад, з квітня кількість конкурентних надпорогових процедур має збільшитись майже на 250 тисяч штук на рік.

Активно розвивається новий напрям — онлайн-магазин допорогових закупівель товарів ProZorro Market. Сервіс дозволяє продавати відносно невеликі обсяги продукції державним установам взагалі без тендерів. Тобто, можна просто розмістити там свої позиції і чекати на запит від покупця — як на звичайному маркетплейсі. Отже, саме зараз, або хоча б протягом 2020 року обов’язково слід звернути на нього увагу. Поки цього не зробили більш рішучі конкуренти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh