Економіка

Що зробити, щоб заробляти у ProZorro з 2020 року

Запорука успіху вашого бізнесу — це надійні канали збуту з достатніми перспективами подальшого зростання й масштабування прибутків. У наш час високонкурентних ринкових відносин самі лише витрати на рекламу (включно з Digital-сегментом) можуть стати непереборною перешкодою на шляху до перемоги. На щастя, у 2020 році можна значно розширити можливості свого підприємства за рахунок участі у державних тендерах, без витрат на рекламу.

Як стати постачальником — коротка інструкція

Щоб розпочати роботу у системі публічних торгів у ролі учасника (постачальника товарів, послуг чи робіт), потрібно здійснити наступний порядок дій:

  1. Зареєструватись в Прозоро. Логічно, що для участі в онлайн-торгах електронної системи державних закупівель потрібно спочатку створити собі обліковий запис на одному з офіційно акредитованих майданчиків ProZorro. Доведеться вказати власні персональні дані (номер телефону, ПІБ, електронну адресу тощо) і обрати бажану роль у системі.
  2. Верифікація даних на майданчику. Наступна важлива умова для допуску до участі у тендерах — це ідентифікація користувача за рахунок електронного цифрового підпису або оплати з розрахункового рахунку компанії (для юридичних осіб).
  3. Останній етап — налаштування підписки на розсилки. Звісно, що можна постійно шукати підходящі тендери вручну. Але так можна легко пропустити дійсно цікаві пропозиції. Краще налаштувати Smart-пошук і розсилки за обраними категоріями, аби встигнути подати пропозиції — саме це складає половину шляху до перемоги.

Такий простий крок, як реєстрація в Прозоро, відкриває перед підприємством величезний ринок з обсягами закупівель, які скоро досягнуть трильйона гривень на рік. І цей ринок постійно розвивається, розширюється, доповнюється новими категоріями і сегментами. Наприклад, з квітня кількість конкурентних надпорогових процедур має збільшитись майже на 250 тисяч штук на рік.

Активно розвивається новий напрям — онлайн-магазин допорогових закупівель товарів ProZorro Market. Сервіс дозволяє продавати відносно невеликі обсяги продукції державним установам взагалі без тендерів. Тобто, можна просто розмістити там свої позиції і чекати на запит від покупця — як на звичайному маркетплейсі. Отже, саме зараз, або хоча б протягом 2020 року обов’язково слід звернути на нього увагу. Поки цього не зробили більш рішучі конкуренти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України