Новини

Як швидко та легко відправити гроші на будь-яку картку: універсальний сервіс Мастеркард

Існує багато ситуацій, коли вам може знадобитися здійснити переказ грошей на іншу банківську картку. Труднощі можуть виникнути практично на будь-якому з етапів: великі комісії, довга обробка платежу, невідповідність платіжних систем тощо.

Сьогодні перекази з картки на карту можуть бути легшими, швидшими та зручнішими, адже Mastercard пропонує скористатися універсальним сервісом Moneysend. Він призначений для переказу грошових коштів з однієї картки на іншу в режимі онлайн, а також має перелік переваг:

  • можна переводити гроші на картку, навіть якщо вона належить іншій платіжній системі;
  • для використання сервісу потрібен будь-який пристрій із доступом до Всесвітньої мережі, що підтримує роботу з інтернет-браузерами — комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон тощо;
  • щоб виконати переказ, потрібен мінімум інформації — достатньо знати номер картки отримувача, ніякі інші персональні дані не потрібні;
  • для використання сервісу Moneysend не потрібно встановлювати сторонні додатки або програми, потрібно лише відвідати офіційний сайт платіжної системи Mastercard.

Як користуватися сервісом Moneysend

Платіжна система Мастеркард максимально спростила завдання для своїх клієнтів. Щоб передати гроші з картки на картку, вам потрібно зробити всього три дії:

  • вказати реквізити відправника — номер, термін дії, CVV2-код;
  • ввести номер картки отримувача;
  • визначитися з сумою транзакції.

Зверніть увагу, що Mastercard не стягує комісії за використання сервісу Moneysend, однак додаткові збори можуть бути передбачені банком, що випустив вашу картку. Крім цього встановлено ліміти на одну транзакцію: від 5 до 15 000 гривень. Кількість платежів не обмежена.

Особливості переказу грошей із картки на картку

Користуючись сервісом Moneysend, ви економите час і сили, оскільки не потрібно встановлювати сторонні додатки, а сам процес займає усього пару хвилин. Ви можете не тільки перевести гроші на чужу картку, але і поповнити рахунок своєї іншої картки. Таким чином ви зможете, наприклад, погасити борг за кредитом або просто розподілити кошти між своїми банківськими картками.

Користуватися сервісом можна у будь-який момент. Для цього не потрібно відвідувати відділення банку, погоджуватися на додаткові умови та інше. Якщо у вас виникнуть додаткові питання про сервіс Moneysend, звертайтеся за консультацією до співробітників служби підтримки Mastercard. Якщо ви хочете дізнатися більше про комісії і тарифи, звертайтеся за консультацією до співробітників свого банку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України