Новини

Як привітати з Днем народження німецькою мовою: привітання з перекладом

Вітання з днем народження – це завжди важливий момент, який приносить радість та тепло. Якщо у вашому оточенні є людина, яка говорить німецькою мовою або є знайомі, які живуть в німецькомовних країнах, то чому б не здивувати її особливим вітанням? Спільно з «Moonzori Glückwünsche» ми підготували користі приклади, як створити побажання до дня народження на німецькій мові (Geburtstagswünsche) з перекладом.

Ось декілька найуживаніших прикладів:

  1. Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! (З щирими вітаннями з днем народження!)

Німецька мова завжди вражає своєю точністю та глибиною виразу. Якщо ви хочете висловити щирі вітання, цей вираз буде саме тим, що потрібно. Додайте свою особисту нотку, говорячи, наприклад, Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! Möge dein Tag voller Freude sein! (З щирими вітаннями з Днем народження! Нехай твій день буде повним радості!)

  1. Alles Gute zum Geburtstag! (Всього найкращого з днем народження!)

Простий та класичний варіант вітання, який завжди виглядає стильно. Він підійде для будь-якої вікової категорії та створить позитивний настрій.

  1. Ich wünsche dir einen wundervollen Geburtstag! (Бажаю тобі чудового дня народження!)

Це вітання надає святкового настрою та виражає щире побажання мати чудовий день імениннику.

  1. Möge dein neues Lebensjahr genauso strahlend sein wie du! (Нехай твій новий рік життя буде таким же яскравим, як і ти!)

Цей вираз вражає глибокі побажання про щасливий та яскравий рік для особи, яку ви вітаєте.

  1. Herzlichen Glückwunsch und alles Liebe zum Geburtstag! (З щирими вітаннями та всією любов’ю з Днем народження!)

Ця фраза виражає не тільки вітання, але і висловлює свою любов до іменинника. Додайте свою особисту нотку, сказавши, наприклад, Herzlichen Glückwunsch und alles Liebe zum Geburtstag! Möge jeder Augenblick deines neuen Lebensjahres etwas Besonderes sein! (З щирими вітаннями та всією любов’ю з Днем народження! Нехай кожен момент твого нового року життя буде особливим!)6

  1. Alles Gute zum Geburtstag!Mögen alle deine Träume und Wünsche in Erfüllung gehen! (Всього найкращого з днем народження! Нехай здійсняться всі твої мрії і бажання!)
  2. Feier schön! (Гарно відсвяткуй!)

Німці – люди, які люблять веселощі та святкування. Це вираз додає легкості та святкового настрою.

Тепер, коли ви знаєте кілька виразів, не соромтеся їх використовувати та надсилайте їх імениннику. Німецькі вітання створять особливу атмосферу та зроблять цей день для ваших друзів або рідних ще святковішим. Нехай ваші слова принесуть усмішку та тепло, і стануть приємним сюрпризом для тих, кого ви вітаєте.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України