Новини

Компанія “Сенатор Авто” пропонує якісне переобладнання пасажирських та вантажних бусів

Компанія “Сенатор Авто” має багаторічний досвід у переобладнанні бусів, як пасажирських, так і вантажних. Протягом понад двадцяти років роботи на ринку наші фахівці накопичили великий досвід у виконанні тюнингу різної складності.

Переобладнання вантажних мікроавтобусів – одна з наших ключових послуг. Замовивши переобладнання у нас, ви отримаєте якісно виконану роботу за кращими цінами в попередньо обумовлені терміни. Ми спеціалізуємося на переобладнанні фургонів таких виробників, як Mercedes, VW, Peugeot, Citroen, Ford, Iveco та інші.

При комплексному переобладнанні мікроавтобуса важлива кожна дрібниця, це забезпечує клієнту вдосконалений транспортний засіб із підвищеним рівнем комфорту. Ми реалізуємо якісне переобладнання на різних рівнях, враховуючи зміни конструкцій автомобіля.

Для нас переобладнання автомобілів – це не просто робота, але і важлива частина нашого життя. Довірте переобладнання вантажного фургона нам, та ми забезпечимо вам готовий автобус відповідно до вашого індивідуального запиту в найкоротші терміни та за прийнятною ціною.

Ми пропонуємо повний спектр послуг зі зміни категорії транспортного засобу, виконуємо все швидко, якісно та офіційно!

За більше ніж двадцять років успішної роботи, нам довірили свої транспортні засоби як приватні власники, так і великі організації та транспортні компанії. “Сенатор Авто” постійно оновлює свої послуги та обладнання, слідкуючи за розвитком технологій та потребами клієнтів, щоб кожен транспортний засіб відповідав вимогам і стилю свого власника. Ваш бізнес буде виділятися серед конкурентів завдяки індивідуальності та стилю від “Сенатор Авто”!

Контактна інформація “Сенатор Авто”:
Адреса: Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Бистрицька 89
Телефон: (067) 269-11-38, (067) 964-36-44
E-mail: info@senatorauto.com.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України