Новини

Як отримати необхідну суму грошей собі в кишеню до отримання зарплати?

Цим питанням задаються багато українців після великих свят, відпустки або інших життєвих витрат, які потребують більшу частину вашого бюджету. Сьогодні ми підіймемо тему займів в Україні. Де їх краще оформлювати? Надійно це чи ні? Під який відсоток можна взяти перший кредит? І як швидко приходять позичені гроші.

Займери — це сервіси по видачі кредитів онлайн для жителів України. Ці послуги стали досить популярними в останній час. І це не пов’язано з тим, що українці стали бідніше. Скоріше навпаки, ми беремо суму, яка нам потрібна на руки зараз, знаючи, що ми її обов’язково віддамо, в умовлені із сервісом сроки.

Також займери комфортніше використовувати, ніж йти в банк оформлювати кредит. Для банку потрібен пакет документів, та й вірогідність того, що вам одобрять видачу грошей майже завжди 50 на 50, або 60 на 40%. Для отримання фінансів у займерів необхідно бути повнолітнім (від 18 років) та мати будь який документ, який підтверджує вашу особу. Також у переважній більшості таких сервісів перший кредит береться під нуль відсотків. Тому, відповідаючи на питання про надійність займів, можна абсолютно честно відповідати, що це надійно працююча система, яка допомагає багатьом українцям у вирішенні грошових питань.

Тепер поговоримо про те, де їх краще оформлювати. За останній час таких сервісів з’явилося дуже багато. Тут справді доволі важко вибрати для себе компанію-займер. Саме для вирішення цього питання й існує сервіс, про який я зараз розповім.

“Dozarplati” — сайт з пошуку займера по спеціальним умовам видачі кредитних коштів. Як же скористатися цим додатком та отримати гроші до зарплати терміново? Спочатку, у верхній частині сайту обираємо наш цільовий кредит: гроші до зарплати, кредит під 0%, кредит за  хвилин, кредит з поганою кредитною історією, мікрозайм на карту, кредит без перевірок, кредит без фото документів, без залогу, та швидкий займ онлайн. Наступним нашим кроком буде виставлення у фільтрі суми займу (від 200 до 15 000 гривень) та строк, через який ви віддасте кредитну суму ( від 1 до 45 днів). Далі тиснемо зелену клавішу підібрати, та обираємо список займерів, у яких можна оформити кредит за 5 хвилин .

Сподіваємося, що цей сервіс допоможе багатьом українцям отримати гроші для своїх цілей або збуття мрій власних та своїх близьких – кредит за 5 минут. Тим паче, що вам не потрібно для цього стояти в чергах до банку, сподіватися на отримання грошового кредиту від них. Зараз все вже набагато простіше, завдяки таким фінансовим установам, як займери та мікрозайми.     

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України