Новини

Як обрати якісне перукарське крісло

Продумане обладнання для перукарні – це перший крок до успіху. Правильно підібрані перукарські меблі підвищують якість надання послуг у салоні. Вони покращують імідж компанії та справляють гарне враження на клієнтів. Ось чому важливо придбати належне крісло.

Характеристики перукарського крісла

Кресло перукарське є центром перукарні. Цей предмет меблів щодня виконує багато різноманітних функцій. Від нього залежить комфорт клієнтів та майстра під час роботи. При виборі потрібно звернути увагу на дизайн, колір та матеріали. Це головні фактори, що обумовлюють функціональні можливості та комфорт моделі.

  • Форма крісла повинна бути зручною для клієнта. Це забезпечується м’яким наповнювачем та сидінням достатньої ширини. Так навіть довгі години, проведені у кріслі, не призведуть до напруження м’язів спини та шиї. Ваші відвідувачі зможуть розслабитися та насолодитися процесом.
  • Обирайте модель з регулюванням висоти та куту нахилу спинки. Це може бути гідравлічна або пневматична система регулювання. Завдяки цьому ви можете встановити ідеальну робочу висоту та розвантажити хребет, щоб звести до мінімуму появу болю у спині після довгого дня напруженої роботи.
  • Залежно від уподобань можна придбати сидіння з важкою хромовою основою у формі кола або квадрата. Вона забезпечує гарну стійкість. Легка основа у формі зірки на коліщатках дозволяє вільно пересувати крісло у будь-яке місце кабінету. Переконайтеся, що коліщатка можна надійно зафіксувати, щоб отримати стабільне положення.
  • Крісло зі штучної шкіри – гарне рішення для перукарні. Цей матеріал витримує будь-які умови. Він легко чиститься, тому не буде плям від хімічних засобів. Окрім того, штучна шкіра м’яка на дотик, тому вашим клієнтам буде комфортно. У продажу є безліч кольорів, завдяки цьому можна обрати саме той варіант, що відповідає дизайну вашого салону. Натуральна шкіра виглядає дуже гарно, але потребує спеціальних засобів по догляду та обережного поводження.

Якщо серед ваших пацієнтів є діти, вони будуть задоволені яскравим дитячим перукарським кріслом. Ви можете обрати класичну модель або варіант у вигляді автомобіля, космічного корабля та інших фігур. Дитячі варіанти мають регульовані ремені, що захищають дітей від падіння.

Інтернет-магазин «UkrSalon» пропонує великий вибір крісел для перукарень за будь-яку ціну. Ви можете обрати потрібну вам форму, колір та механізм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України