Здоров'я

Як не забрати на себе чужу хворобу

Психолог розповів, чим небезпечне співчуття.

Недарма ще з давніх часів люди боялися спілкуватися з хворими. Їм інтуїтивно здавалось, що вони можуть якимось чином перейняти недугу. Щоб вилікуватися, хворі як би перекладали хворість на тварину чи навіть предмет. Напевно багато хто пам’ятає, як бабусі любили говорити: «У кішки болить, у собаки болить, у конячки болить, а у мене не болить». Варто ще згадати про Федота, на якого насилали гикавку: «Гикавка, гикавка, перейди на Федота, з Федота на Якова, а з Якова на всякого». Треба сказати, що проблема якимось чарівним чином переставала мучити…

Багато хто скаже, що це все чергові залякування. Мовляв, хвороба тільки можна передати, навмисне заразивши когось. Однак ніхто не застрахований від того, що можна перейняти психоемоційний стан.

 

Біоенергетика, езотерика

— Люди люблять детально і барвисто скаржитися на нездужання, впиваючись своїми стражданнями. Доходити до того, що співрозмовник просити вас доторкнутися до хворого місця. Щоб повністю захопити вашу увагу, він починає вдивлятися вам в очі.

Таким чином, якщо хтось хоче  щоб ви йому поспівчували, — продовжує експерт. — Зазвичай після подібної розмови починаєте відчувати себе спустошеним і навіть болісним. Справа в тому, що ви приймаєте все близько до серця і автоматично проектуєте на собі. Тим самим мимоволі створюєте програму: «Ось б не потрапити в таку ж ситуацію». Мозок, як відомо, не чує прийменник «не» і формує ту реальність, яку ви сформували у себе на підсвідомому рівні. Через кілька днів помічаєте, що один чи не пашить здоров’я ям, а ви вже п’єте таблетки. У такій ситуації найбільш непробивні скептики задумаються над тим, що щось у цьому є. Виникає питання: як себе убезпечити від такої напасті?

По-перше, якщо вам скаржаться на хворобу, то намагайтеся перевести тему. Якщо не виходить, то скажіть чергову фразу: «Так, тобі зараз непросто. Треба все-таки звернути до лікаря!»

По-друге, не беріть ніякі частування, речі або що-небудь у подарунок. Адже на них може залишитися енергетичний слід хворого, який почне руйнувати вашу цілісну енергетичну оболонку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України