Життя

Такий знак Зодіаку – один: кому в 2020-го світить успіх у всьму

Кому пощастить?

Згідно календарю для представників знаку Риби, які народилися в період з 14 березня по 13 квітня, в новому 2020 році відкриються нові можливості і збільшиться дохід. Гороскоп для Риб склала астролог вищої категорії Оксана Костюк.

“У Риб транзит Юпітера буде проходити з 10-го будинку – він відкриє нові можливості у професійній діяльності, дасть підвищення по службі або поліпшення відносин з керівництвом, а також підвищить дохід. Це дасть значне полегшення після 3-річного транзиту Сатурна і 12 річного Плутона, яке повністю закрили можливість хоч якийсь постійної перспективи мати нормальну роботу”, – каже астролог.

За словами астролога, у цей період дуже висока ймовірність повного успіху у всіх починаннях. Однак досягти їх можна тільки цілеспрямованою працею і завзятістю. Транзит Юпітера сприяє досягненню мети і підвищенню соціального статусу. Згідно з гороскопом людина може піднятися кар’єрними сходами через одну-дві сходинки, отримати почесті і нагороди. Політикам, наприклад, такий Юпітер обіцяє політикам успіх на виборах, а молодим людям — успішний початок кар’єр кур’єри.

Астролог додала, що 2020 рік буде хорошим періодом для планування, збільшення багатства та отримання нагород, адже Сатурн допомагає намітити кроки для їх реалізації, знайти людей, які допоможуть їх здійснити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України