Новини

Як CRM допомагає інтернет-магазину

Сьогодні існує чимало інтернет-магазинів та обійти конкурентів у таких умовах нелегко, але можливо. Цьому сприяє підвищення лояльності клієнтів, і автоматизація циклу продаж. Удосконалити роботу фірми допоможе СРМ для інтернет-магазину. CRM – абревіатура, що розшифровується як Customer Relationship Management – ​​управління взаємовідносинами з покупцями. Voiptime CRM – це CMR для товари та торгівлі через інтернет, за допомогою якої ви зможете автоматизувати свій товарний бізнес та підвищити його прибутковість.

Можливості CRM для інтернет-магазину

CRM для інтернет-торгівлі відкриває широкі можливості, дозволяючи оптимізувати діяльність магазину багато в чому.

Контроль угод

Можливість керувати обробкою замовлень з різних джерел в єдиному вікні, автоматична зміна статусу замовлення залежно від статусу відправлення, ведення складського обліку та керування товарами, розмежування доступу співробітників та приховування контактної інформації клієнтів від окремих користувачів, можливість контролю роботи операторів, докладна аналітика на замовлення – все це дозволяє вам відстежувати та контролювати кожну угоду на різних етапах її проведення.

Інтеграція з кур’єрськими службами

Voiptime CRM-система для інтернет-магазину дозволить вам автоматизувати відправлення. Програма спочатку передбачає інтеграцію з кур’єрськими службами «Нова пошта» та «Укрпошта».

Ви матимете можливість:

  • створення ТТН за допомогою загального списку замовлень або картки конкретного замовлення;
  • відстеження статусу доставки замовлення;
  • формування та друк штрих-кодів для посилок.

Комунікація із клієнтом

Завдяки системі CRM ви зможете:

  • здійснювати та приймати дзвінки з картки замовлення. Для цього вам необхідно просто запровадити дані свого провайдера;
  • надсилати смс-повідомлення з нагадуваннями або будь-яким іншим текстом прямо із картки замовлення. Щоб скоротити час на набір повідомлень, можна скористатися готовими шаблонами;
  • робити автоматичні дії при зміні статусу заявки. Наприклад, відправити смс для певного сегмента клієнтів за тригером у разі зміни статусу доставки або розіслати нагадування покупцям про доставлені посилки;
  • приймати замовлення в чаті, повідомляти покупцю про статус обробки заявки та доставки товару, відправляти смс із нагадуємо про необхідність оплати замовлення.

Переваги

Використання CRM для інтернет-магазину забезпечує чимало зручностей, ви можете:

  • обробляти замовлення, що надходять із різних джерел;
  • керувати товарами за рахунок автоматизації;
  • вести облік кількості завершених угод та відмов, співвідношення того й іншого, що дозволяє оцінити ефективність менеджерів.

Оптимальний варіант CRM для інтернет-магазину – VoIPTime CRM. Вибір цього програмного забезпечення означає швидкий запуск, гнучкість налаштувань, повну автоматизацію, стійкість до відмови та конфіденційність. VoIPTime забезпечить високу якість роботи інтернет-магазину за доступної вартості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.