У Зальцбурзі фото на пам’ять стало приводом для порушення справи про прояв нацизму

Приводом для порушення кримінальної справи за фактом прояви національно-соціалістичної символіки стало звернення одного з відвідувачів атракціону, розташованого неподалік від міста Халлейн (Зальцбург), на якому надаються послуги по спуску з гори на санках» по спеціально підготовленій «літній» трасі — річний тобогган.

Інцидент стався ще 3 червня поточного року. Очевидці могли спостерігати як чоловік після спуску з гори показавши нацистській жест вітання, піднявши руку вгору. Цікавим виглядає той факт, що на фініші траси спеціально встановлена апаратура робить знімки клієнтів, зберігаючи їх емоції після поїздки з гори. Надалі фотографії використовуються для нанесення на сувенірну кухоль, яку можна тут же придбати.

Звівши догори руку вгору в нацистському вітанні чоловік був зафіксований на камеру. Кадри такої поведінки стали основним доказом по справі про виявлення і пропаганди національно-соціалізму.

Прокуратура Зальцбурга почала попереднє розслідування у справі, де поки що статус підозрюваного щодо конкретної особи не встановлено. Як повідомляється, особливої праці це для правоохоронних органів не складі і особу чоловіка буде визначена.

Раніше повідомлялося про призначення покарання жительці Лінца за виготовлений торт зі свастикою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh