Авторські статтіНовини з Австрії

У Зальцбурзі фото на пам’ять стало приводом для порушення справи про прояв нацизму

Приводом для порушення кримінальної справи за фактом прояви національно-соціалістичної символіки стало звернення одного з відвідувачів атракціону, розташованого неподалік від міста Халлейн (Зальцбург), на якому надаються послуги по спуску з гори на санках» по спеціально підготовленій «літній» трасі — річний тобогган.

Інцидент стався ще 3 червня поточного року. Очевидці могли спостерігати як чоловік після спуску з гори показавши нацистській жест вітання, піднявши руку вгору. Цікавим виглядає той факт, що на фініші траси спеціально встановлена апаратура робить знімки клієнтів, зберігаючи їх емоції після поїздки з гори. Надалі фотографії використовуються для нанесення на сувенірну кухоль, яку можна тут же придбати.

Звівши догори руку вгору в нацистському вітанні чоловік був зафіксований на камеру. Кадри такої поведінки стали основним доказом по справі про виявлення і пропаганди національно-соціалізму.

Прокуратура Зальцбурга почала попереднє розслідування у справі, де поки що статус підозрюваного щодо конкретної особи не встановлено. Як повідомляється, особливої праці це для правоохоронних органів не складі і особу чоловіка буде визначена.

Раніше повідомлялося про призначення покарання жительці Лінца за виготовлений торт зі свастикою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України