Авторські статтіТехно

У власників iPhone є ризик «поділитися» особистими даними з хакерами

У власників iPhone існує реальний ризик «поділитися» своїми особистими даними з хакерами. Попередження про це опублікував Фелікс Краузе, є професійним програмістом.

На його думку, ОС iOS містить у собі ряд компонентів, які надзвичайно уразливі. Основною причиною виникнення ризику, як вважає експерт, є ті, що володарі iPhone виявляють крайню необережність, реагуючи на кожне повідомлення, яке з’явиться на дисплеї, після чого ними проводитися добровільне підтвердження свого облікового запису.

Запитати особисті дані, крім офіційних мобільних додатків, може і шахрайське. Якщо користувач iPhone не зверне увагу, звідки воно надійшло, то, підтвердивши логін і пароль, він, одночасно, дає команду на передачу особистої інформації, яка потрібна хакерам, і може бути використана ними в будь-яких цілях.

Краузе не ставити своєю метою переляк тих, хто користується пристроями iPhone. Програміст лише хоче навчити власників даних апаратів того, як можна захиститися від шахраїв.

Уникнути можливого злому iPhone можна елементарним дією, зарити додаток, здалося підозрілим, не вводячи пароля. Фахівець звертає увагу, якщо запит є системним, він після закриття програми не зникне.

Максимальний захист також зможе забезпечити двофакторна аутентифікація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України